Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 січня, 16:34:41

У першому півріччі у подорожуючих через кордон на Чернігівщині було вилучено близько 2-х кілограмів пігулок психотропної дії

24.07.2014   06:54Агенцiя

Протягом 6 місяців співробітники Чернігівської митниці Міндоходів спільно з прикордонниками припинили 10 фактів незаконного переміщення речовин, які можуть бути віднесені до наркотичних, психотропних засобів та прекурсорів (на даний час проводяться хімічні експертизи). Найбільше вилучено пігулок - близько 2-х кг.

Лише у червні виявили два таких факти, за якими вилучили понад 120 пігулок психотропної дії. А найбільшу цього року партію психотропних ліків намагався незаконно вивезти з України наш співвітчизник наприкінці лютого. Під час здійснення митного контролю у пункті пропуску «Нові Яриловичі» у багажнику його автомобіля знайшли близько 2-х кілограмів пігулок «Псевдоефедрин», які були приховані під пластиковими накладками.

Нагадуємо, що порядок та обсяги переміщення через кордон лікарських засобів громадянами встановлені постановою КМУ від 23 травня 2012 року №458 «Про обсяги та порядок ввезення громадянами на митну територію України лікарських засобів та спеціального дитячого харчування». Згідно якої громадяни можуть ввозити на територію України лікарські засоби у наступних обсягах:
- без рецепта - у кількості, що не перевищує п’яти упаковок кожного найменування на одну особу (крім лікарських засобів, що містять наркотичні чи психотропні речовини);
- з рецептом, що виданий на ім’я цієї особи та засвідчений печаткою лікаря та/або закладу охорони здоров’я, - у кількості, що не перевищує зазначену в рецепті.

Водночас, громадянам заборонено пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у поштових (у тому числі міжнародних) відправленнях (Закон України від 15 лютого 1995 року №60/95-ВР «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори»).

У ручній поклажі та в багажі громадяни можуть ввозити зазначені засоби лише за наявності рецепту, виданого на їх ім’я та засвідченого відповідною печаткою. Кількість ліків не може перевищувати зазначену в цьому рецепті.
 

Останні новини Чернігівщини

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля 14:02

20 січня в Ладанській територіальній громаді відкрили Центр культури та дозвілля.

Дует

Дует "Інша тиша" презентував свій новий альбом 14:00

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського відбулась презентація другого альбому «Потяг» дуету «Інша Тиша».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 13:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 21 січня по 8:00 22 січня 2022 року

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті 13:43

Оновленння будівлі одного з найбільших сільських освітніх закладів громади – Журавського, триває вже кілька років поспіль.

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4 11:43

20 січня відбулося засідання чергової 19 сесії Ніжинської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини