Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 вересня, 19:00:28

Микола Звєрєв відвідав з робочим візитом Городнянщину

23.07.2014   07:06

22 липня голова обласної ради Микола Звєрєв взяв участь у роботі двадцять третьої сесії Городнянської районної ради шостого скликання, яку провів голова районної ради Григорій Примак.

На пленарному засіданні депутати розглянули та затвердили звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2014 року, звіт про витрачання коштів резервного фонду за І квартал цього ж року, звіт про стан виконання середньострокової Програми соціально-економічного розвитку на 2011-2015 «Городнянщина-2015», районну Програму фінансування робіт, пов’язаних з капітальним ремонтом вулиць і доріг комунальної власності на 2014-2018 роки. Також народні обранці прийняли відповідні зміни до районного бюджету та розглянули інші питання порядку денного.

Микола Звєрєв під час свого виступу акцентував увагу на фінансовій ситуації, що склалася в державі, зокрема, і в Чернігівській області.

Керівник розповів присутнім про поїздку в зону АТО, де він нещодавно перебував з гуманітарною місією. Користуючись нагодою, голова обласної ради подякував всім жителям району за зібрану нашим військовим матеріальну допомогу та закликав і надалі підтримувати їх, не залишаючись осторонь проблем, від вирішення яких залежить наше майбутнє.

Не оминув увагою Микола Звєрєв і питання щодо реформування місцевого самоврядування. Він зазначив, що Чернігівська область є однією з перших областей, яка висловила готовність впровадити пілотний проект з децентралізації влади. Про це, до речі, найближчими днями у Батурині йтиметься на засідання правління Української асоціації районних та обласних рад.

Після завершення сесії голова обласної ради ознайомився з ходом ремонту районної гімназії, де відзначив низку недоліків у підготовці учбового закладу до нового навчального року, які треба усунути.

Також Микола Звєрєв відвідав міжнародний пункт пропуску «Сеньківка», ознайомився з його роботою, оглянув облаштування на кордоні та обговорив з місцевою владою проблемні питання, що потребують негайного вирішення.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина на 9 місці за рейтингом Мінрегіону

Чернігівщина на 9 місці за рейтингом Мінрегіону 17:43

Про це повідомляє сайт Чернігівської ОДА з посиланням на щоквартальний моніторинг соціально-економічного розвитку регіонів України.

Ахметов через Ляшка хоче посилити вплив у Верховній Раді?

Ахметов через Ляшка хоче посилити вплив у Верховній Раді? 17:20

Олег Ляшко – один із найвідданіших представників інтересів олігарха Ріната Ахметова, якого той хоче повернути до Верховної Ради.

Прилучани відзначають 77-у річницю визволення рідного міста від нацистських окупантів

Прилучани відзначають 77-у річницю визволення рідного міста від нацистських окупантів 12:54

18 вересня - День звільнення нашого рідного міста від нацистських окупантів. Щороку в цей визначний день прилучани йдуть до меморіалу-скверу Вічної Слави, щоб схилити голову та вшанувати пам'ять воїнів, які віддали своє життя заради миру.

Як повернути не якісні ліки в аптеку?

Як повернути не якісні ліки в аптеку? 12:03

Під час придбання будь-яких лікарських препаратів в аптеці покупець фактично укладає договір роздрібної купівлі-продажу, а отже, в такому випадку виникають права та обов’язки, що передбачені нормами цивільного законодавства України.

Про налагодження взаємодії державних органів та орг...анів місцевого самоврядування з громадськістю...

Про налагодження взаємодії державних органів та орг...анів місцевого самоврядування з громадськістю... 11:44

Про налагодження взаємодії державних органів та органів місцевого самоврядування з громадськістю у процесі формування й реалізації державної та регіональної політики говорили 17 вересня в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів під час дистанційного навчання.