Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 грудня, 02:21:05

Одного буде замало

21.07.2014   15:06Агенцiя

Вчора в міжнародний пункт пропуску для автомобільного сполучення «Нові Яриловичі», на в’їзд в Україну по смузі руху «зелений коридор», прибув легковий автомобіль «ХЮНДАЙ», яким керувала 31-річна громадянка України.

Звернувши увагу на невиправдано знервовану поведінку водія, прикордонний наряд для проведення поглибленого огляду направив автомобіль на смугу руху «червоний коридор».

Під час проведення заходів контролю ІІ лінії відносно цього автомобіля, а саме огляду транспортного засобу прикордонним нарядом спільно з інспектором митниці, в салону автомобіля, у відділенні для рукавичок, виявлено два електрошокових пристрої марки «POLICE-1102» та «POLICE-1106».

Обидва пристрої у власниці вилучені, а відносно неї складено протокол про порушення митних правил та притягнуто до адміністративної відповідальності.


Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко

 

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45

Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.

 Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових

Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03

В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.

Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35

Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!

 В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини

В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44

«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна»

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42

У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини