Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 02:06:51

Служба зайнятості - громадянам, які перемістилися зі сходу України

21.07.2014   12:39Агенцiя

За даними Регіонального штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та зони проведення АТО станом на 18 липня до Чернігівської області прибуло 1209 осіб з числа вимушених переселенців, з них 409 осіб з АР Крим та 800 осіб з Донецької та Луганської областей.

Переважна більшість – це жінки з дітьми та особи похилого віку. До центрів зайнятості області звернулися за допомогою 103 особи, з них 17 вже працевлаштовано.

При цьому виникають складнощі у зв’язку з відсутністю у людей необхідних документів. Служба зайнятості прикладає максимум зусиль аби допомогти громадянам, які переміщуються з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО.

Зокрема проводиться широкомасштабна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо послуг, які можна отримати, звернувшись до центрів зайнятості, організовуються виїзні заходи для громадян з числа переселенців.

Зокрема фахівці Ніжинського МРЦЗ провели цільовий виїзний захід у гуртожитку Ніжинського агротехнічного інституту для 14 громадян працездатного віку, які перемістились із зони проведення АТО.

З метою працевлаштування вимушених переселенців активно залучають до участі у ярмарках вакансій та інших заходах, на стендах у центрах зайнятості постійно оновлюється перелік актуальних вакансій.

Для них підготовлені листівки з актуальною інформацією - телефонами загальнодержавних та обласних «гарячих ліній», адресами та контактами організацій, які опікуються питаннями надання соціальних послуг населенню тощо.

Для оперативного реагування Чернігівський обласний центр зайнятості підтримує постійний зв’язок з Регіональним штабом з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та зони проведення АТО.


Відділ організаційної та інформаційної роботи ОЦЗ

Останні новини Чернігівщини

Цікаві факти про алое

Цікаві факти про алое 12:22

Популярна сьогодні кімнатна рослина алое вера бере свій початок з середземноморського регіону. Сьогодні в світі понад двісті видів цих рослин, які в природі зустрічаються в сухих та дуже жарких кліматичних умовах.

Емоційне вигорання: як повернути задоволення від життя та роботи

Емоційне вигорання: як повернути задоволення від життя та роботи 12:02

Постійне перебування в чотирьох стінах, відсутність спілкування з друзями та належної комунікації з колегами, стерті межі між роботою та особистим життям, накопичення стресу та багато інших незручностей, спричинених самоізоляцією, могли спровокувати емоційне вигорання.

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо тушковану капусту

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо тушковану капусту 11:53

Варіантів, як приготувати тушковану капусту, чимало. Але по-справжньому смачною страва вийде, якщо ви будете використовувати тільки свіжі та якісні інгредієнти. Завдяки хорошим продуктам і перевіреним рецептам ви зможете потішити себе та близьких новим «прочитанням» знайомої усім з дитинства їжі.

Свежие тренды в озеленении интерьера — просто добавь зелени

Свежие тренды в озеленении интерьера — просто добавь зелени 11:40

По мнению дизайнеров лучший способ освежить пространство — добавить в него зелени.

Гороскоп на наступний тиждень 25-31 травня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 25-31 травня 2020 року 11:32

На вас звалиться забагато інформації, захочеться бути активнішими, а для успішної діяльності необхідні різноманітність і зміни. На тижні контакти і кореспонденція стануть головними сферами життя. Взаємовідносини і спільна діяльність з братами, сестрами і сусідами особливо ефективна у цей період. Посилюється пристрасть до представників протилежної статі, можливе, відновлення колишніх романтичних зв’язків, однак, справжнє положення речей побачити та усвідомити складно.