На Чернігівщині засуджено громадянина Росії за контрабанду холодної зброї
Набув чинності вирок Городнянського районного суду у кримінальному провадженні стосовно громадянина Російської Федерації, який контрабандно перемістив через державний кордон України холодну зброю – штик до карабіну системи «Маузер».
У травні ц.р. 26-річний росіянин був затриманий правоохоронцями у пункті пропуску «Хоробичі» у вагоні потягу «Мінськ-Адлер», який слідував з Республіки Білорусь до Російської Федерації через територію України. Холодна зброя, яку він приховував у купе, була виявлена під час прикордонно-митного контролю.
Вилучений штик-ніж за висновками експертизи ідентифіковано як бойову холодну зброю колючо-ріжучої дії. Досудове розслідування провели слідчі Управління СБУ в Чернігівській області.
Розглянувши матеріали кримінального провадження, суд визнав зловмисника винним за ч.1 ст.201(контрабанда зброї) Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у вигляді штрафу – 10 тисяч гривень з конфіскацією холодної зброї.
Нагадаємо, що у квітні поточного року до кримінальної відповідальності було притягнуто громадянина Російської Федерації, який контрабандно перевіз з території РФ чотири штик-ножі та саморобний меч-катану. За рішенням суду його визнано винним за ч.1 ст.201(контрабанда зброї) та ч.2 ст.263 (носіння холодної зброї без передбаченого законом дозволу) Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді штрафу – 12 тисяч гривень. Холодну зброю конфісковано.
Останні новини Чернігівщини
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».
Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04
Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.
У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59
Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.