Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 травня, 09:52:05

Змінився номер телефону "гарячої лінії" для підприємців Чернігова

21.07.2014   10:53Агенцiя

Змінився номер телефону «гарячої лінії» для підприємців, за яким вони можуть поскаржитись на зловживання контролюючих органів безпосередньо в прокуратуру міста Чернігова.

Повідомляючи про факти незаконного втручання контролюючих і правоохоронних органів у свою господарську діяльність, суб’єкти господарювання можуть розраховувати на оперативну реакцію. У тому числі передбачено негайні перевірки.

Новий номер «гарячої лінії» — 674–102.

 

Прес-служба прокуратури м. Чернігова

Останні новини Чернігівщини

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.

 У Прилуках родинам полеглих Захисників вручили державні нагороди

У Прилуках родинам полеглих Захисників вручили державні нагороди 09:28

Вчора, у Прилуцькій районній державній адміністрації вручили державні нагороди родинам загиблих Захисників України. Їх передав заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.

15 травня: цей день в Україні і світі 09:25

День 1542 Російська агресія - Day 1542 Russian aggression

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.