Рятувальники доставили побутову техніку вимушеним переселенцям
18 липня у Чернігові рятувальники завантажили та доставили службовим мікроавтобусом до гуртожитку коледжу економіки та менеджменту в м. Бобровиця, де проживають з дітьми 13 родин вимушених переселенців, пральну машину, холодильник, 2 електроплитки, посуд та дитячий і дорослий одяг.
Цю побутову техніку та речі зібрали за фінансової і матеріальної підтримки мешканців обласного центру волонтери Чернігівського координаційного центру допомоги громадянам України, які перемістилися з районів проведення АТО та тимчасово окупованої території.
Громадяни виказали слова вдячності рятувальникам і волонтерам за підтримку, адже привезені прилади та речі вкрай необхідні людям, які вимушено покинули рідні домівки, залишивши в них майже все.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.