Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 січня, 09:49:14

Не потрапляйте на «гачок» до шахраїв, які представляються податківцями

16.07.2014   12:14

Управління внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Чернігівській області попереджає, що останнім часом на Чернігівщині знову активізували діяльність шахраї, які видають себе за податківців.

Сценарії шахрайства дуже схожі. Приміром, до підприємця чи посадової особи підприємства телефонує громадянин і каже, що він звертається за дорученням керівника податкового органу або ж взагалі представляється керівником податкової інспекції чи його заступником. Просить позичити гроші.

Щодо необхідності в коштах фантазії не бракує – для надання фінансової допомоги, щоб гостинно зустріти фахівців, які нібито приїхали з Києва проводити перевірку, на потреби працівників податкової служби, або пропонує за гроші відкупитися від проведення перевірки фінансової діяльності підприємства.

Якщо виникають запитання - відповідь заготовлена заздалегідь. Той, хто телефонує, каже, що він не знає всіх нюансів оскільки працює водієм. Він лише посередник – довірили отримати та передати гроші. Суми називають різні – від 5 до 25 тисяч.

Такі дзвінки є провокацією з боку осіб, які шахрайським способом намагаються отримати гроші, дискредитуючи податківців. Пройдисвіти не лише наносять збитки підприємцям та підприємствам, але й підривають авторитет органів Міндоходів.
На жаль, у переважній більшості випадків у наданні «допомоги» не відмовляють і потрапляють «на гачок» до шахраїв.

Начальник управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Чернігівській області Сергій Бойко звертається до суб’єктів господарської діяльності з проханням: при отриманні подібних пропозицій або ж інформації про факти зловживання з боку податківців негайно повідомляти за адресою: м.Чернігів, вул.Комсомольська, 11. А також нагадує телефон «довіри» управління: (0462) 668-522.

Останні новини Чернігівщини

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини