Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 березня, 04:00:45

Патрульні затримали грабіжників

16.07.2014   09:48

За два дні бійці батальйону патрульної служби Чернігівського міського відділу УМВС «по гарячих слідах» затримали молодиків, які пограбували жінок.

Як розповів тимчасово виконуючий обов’язки начальника Чернігівського міськвідділу УМВС України в Чернігівській області Анатолій Скрипка, до чергової частини Чернігівського міськвідділу надійшло повідомлення, що по вулиці Щорса невідомий пограбував жінку. На місце події негайно виїхав наряд батальйону патрульної служби.

Поспілкувавшись із потерпілими, міліціонери з’ясували, що двоє дівчат того дня познайомилися з хлопцем. Спілкування затяглося до пізнього вечора. А негідник, скориставшись темнотою, вихопив у однієї з них сумку та побіг у бік вулиці Комсомольської. Дівчата не розгубилися і одразу зателефонували в міліцію. Черговий наряд прибув на місце події негайно.

Отримавши прикмети грабіжника та взявши із собою дівчат, патрульні почали відпрацьовувати прилеглі вулиці. На Комсомольській дівчата побачили свого кривдника, той теж помітив правоохоронців і почав тікати. Співробітники міліції спрацювали злагоджено й професійно, в результаті чого затримали грабіжника.

Сумочку знайшли неподалік – зловмисник її викинув, як тільки помітив погоню, навіть не встигши забрати цінні речі. Правоохоронці повернули дівчині сумку, а грабіжника затримали та доставили до відділку. Затриманим виявися 28-річний місцевий житель.

Подібне пограбування сталося й наступного дня. 14 липня чергова частина отримала повідомлення від жінки, яка поверталася з роботи. Вона розповіла, що невідомий щойно вихопив у неї з рук сумочку. Прибулому на місце злочину наряду патрульної служби жінка описала нападника. Після цього наряд БПС негайно вирушив на пошуки злочинця. Біля заправки під ліхтарем міліціонери побачили грабіжника, який саме роздивлявся свою здобич. Там «на гарячому» його і затримали працівники міліції. Затриманим виявився 31-річний раніше судимий чернігівець.

Анатолій Скрипка повідомив, що за фактами пограбувань відкриті кримінальні провадження за частиною 1 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж) - карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до чотирьох років. Триває досудове розслідування.

Міліція також нагадує громадянам: чим раніше ви повідомите чергову частину про правопорушення, тим вищими є шанси розкрити злочин «по гарячих слідах» і затримати злочинця.
 

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини