Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 січня, 00:01:14

Співробітники Державної пенітенціарної служби України Чернігівської області підвели підсумки діяльності за 6 місяців

16.07.2014   08:21Агенцiя

15 липня на базі Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України відбулась розширена оперативна нарада за підсумками діяльності органів та установ виконання покарань управління ДПтС України в Чернігівській області протягом 6 місяців 2014 року.

Оперативна нарада проходила під головуванням начальника управління ДПтС України в Чернігівській області полковника внутрішньої служби Валерія Пісклова. Також у нараді взяли участь керівництво управління, начальники структурних підрозділів управління, керівний та особовий склад органів та установ виконання покарань області, начальники міжрайонних, міських, районних відділів кримінально-виконавчої інспекції.

До участі в розширеній нараді були запрошені представник прокуратури Чернігівської області Олександр Назаренко та заступник начальника Головного управління юстиції в Чернігівській області Володимир Бобруйко.

Перед початком наради заступник начальника управління Вячеслав Козка провів стройовий огляд. Під час огляду був перевірений стан форменого одягу і зовнішнього вигляду особового складу. А головне – це визначення стройової виправки пенітенціаріїв та стройових навичок. «Стройовий огляд має величезний виховний потенціал, - зазначив Валерій Пісклов. - У роботі пенітенціарної служби не може бути дрібниць, саме тому так багато уваги приділяється зовнішньому вигляду співробітників. Адже кожен з атестованих співробітників є обличчям Служби і уособлює честь і звитягу».

Розширена нарада розпочалась гімном Державної пенітенціарної служби України та включала в себе ряд найважливіших питань діяльності пенітенціаріїв області. Досить активно обговорювались питання діяльності відділів режиму та охорони, нагляду і безпеки, оперативних відділів, стан комунально-побутового та медичного забезпечення в органах та установах Чернігівської області протягом 2014 року.

Окремими питаннями розглянули стан виконання Закону України «Про амністію у 2014 році» та стан виконання Закону України «Про запобігання та протидії корупції».

Цікавим для гостей і співробітників стали питання соціально-виховної та психологічної роботи, діяльність кримінально-виконавчої інспекції та кадрового забезпечення в установах Чернігівщини.

Пенітенціарії Чернігівщини детально розглянули всі пункти напрацювань і під супровід мультимедійних презентацій розповіли про досягнення співробітників Служби.
Проаналізувавши показники службової діяльності співробітників служби в Чернігівській області, колеги спільно зі своїм командуванням мали змогу чітко окреслити ряд завдань, виконання яких має позитивно сприяти на подальші результати роботи управління та підпорядкованих установ.

Начальник управління Державної пенітенціарної служби Українив Чернігівській області полковник внутрішньої служби Валерій Пісклов в черговий раз нагадав присутнім про неприпустимість порушення дисципліни та законності, профілактиці щодо попередження вчинення надзвичайних подій, неухильному дотриманні прав і свобод людини при виконанні своїх службових обов'язків.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

В Уряді кажуть, що Штрафи та пеня за невчасно сплачені газ або тепло за січень нараховуватися не будуть

В Уряді кажуть, що Штрафи та пеня за невчасно сплачені газ або тепло за січень нараховуватися не будуть 18:01

Через перехід до відкритих ринків електроенергії та газу в Україні з 1 січня відбулося різке зростання тарифів на газ та його транспортування.

Виявлено п'ять нових випадків COVID-19

Виявлено п'ять нових випадків COVID-19 17:38

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 січня в області зафіксовано 5 нових випадків COVID-19.

Які зміни очікують заклади освіти Чернігова у найближчі роки?

Які зміни очікують заклади освіти Чернігова у найближчі роки? 15:28

Уважно вивчити змістовну частину Закону України «Про повну загальну середню освіту» та в зрозумілій формі роз’яснити чернігівцям, що очікується в галузі освіти у наступні роки - таке доручення чернігівський міський голова Владислав Атрошенко дав управлінню освіти Чернігівської міської ради 26 січня на щотижневій розширеній нараді.

На збуті наркотиків викрито двох правоохоронців з Ніжина

На збуті наркотиків викрито двох правоохоронців з Ніжина 15:18

25 січня слідчими територіального управління ДБР, розташованого у місті Києві, за оперативного супроводу Чернігівського управління ДВБ Нацполіції України та відділу БКОЗ УСБУ у Чернігівській області, на збуті наркотичних засобів та психотропних речовин викрито двох правоохоронців.

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2021" 11:22

25 січня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в онлайн-режимі відбулося відкриття другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який проходитиме 25-29 січня 2021 року дистанційно згідно із графіком.

АНОНСИ ПОДІЙ