Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 січня, 00:39:28

У податкових Чернігівщини допомагають громадянам з Донецької та Луганської областей

16.07.2014   07:28

На Чернігівщину прибувають громадяни з Донецької та Луганської областей. У них є можливість отримати тут свої пенсію чи соціальні виплати.

З метою спрощення цих процедур таким громадянам податківці організували прийом у всіх територіальних органах Головного управління Міндоходів у Чернігівській області для видачі їм реєстраційних номерів облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків.

Як зазначив головний державний податковий інспектор управління ІТ та обліку платників Ігор Закружний, термін надання картки платника податків – п’ять робочих днів з дня подання заяви на реєстрацію (форма №1ДР) чи заяви на зміну реєстраційних даних (форма № 5ДР). Але практично звернення опрацьовуються протягом доби.

Щоб прискорити процедуру встановлений прямий телефонний зв’язок з податківцями Донецької та Луганської областей, а також з відділом Державного реєстру Міндоходів України. Тож якщо навіть громадяни не мають даних про свої податкові номери, вони встановлюються, а потім отримуються в податкових інспекціях.

Вже десятки мешканців Донецької та Луганської областей оперативно отримали у нас свої податкові номери. Приміром, Галина Смолина та Іван Курило витратили на це в місті Чернігові лише три години.

У разі необхідності отримання додаткової інформації можна звертатися до Головного управління Міндоходів у Чернігівській області за телефоном 652-362.

Останні новини Чернігівщини

В Уряді кажуть, що Штрафи та пеня за невчасно сплачені газ або тепло за січень нараховуватися не будуть

В Уряді кажуть, що Штрафи та пеня за невчасно сплачені газ або тепло за січень нараховуватися не будуть 18:01

Через перехід до відкритих ринків електроенергії та газу в Україні з 1 січня відбулося різке зростання тарифів на газ та його транспортування.

Виявлено п'ять нових випадків COVID-19

Виявлено п'ять нових випадків COVID-19 17:38

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 січня в області зафіксовано 5 нових випадків COVID-19.

Які зміни очікують заклади освіти Чернігова у найближчі роки?

Які зміни очікують заклади освіти Чернігова у найближчі роки? 15:28

Уважно вивчити змістовну частину Закону України «Про повну загальну середню освіту» та в зрозумілій формі роз’яснити чернігівцям, що очікується в галузі освіти у наступні роки - таке доручення чернігівський міський голова Владислав Атрошенко дав управлінню освіти Чернігівської міської ради 26 січня на щотижневій розширеній нараді.

На збуті наркотиків викрито двох правоохоронців з Ніжина

На збуті наркотиків викрито двох правоохоронців з Ніжина 15:18

25 січня слідчими територіального управління ДБР, розташованого у місті Києві, за оперативного супроводу Чернігівського управління ДВБ Нацполіції України та відділу БКОЗ УСБУ у Чернігівській області, на збуті наркотичних засобів та психотропних речовин викрито двох правоохоронців.

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2021" 11:22

25 січня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в онлайн-режимі відбулося відкриття другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який проходитиме 25-29 січня 2021 року дистанційно згідно із графіком.

АНОНСИ ПОДІЙ