Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 травня, 21:39:11

Чернігівський районний підрозділ КВІ тимчасово ставить на облік підоблікових Лисичанського міського відділу КВІ Луганської області

15.07.2014   14:36Агенцiя

В зв’язку з ускладненою обстановкою на сході України, на підставі вказівки Голови Державної пенітенціарної служби України від 23.06.2014 року № 16/1-2905-Ст/2-14, з метою забезпечення подальшого виконання призначеного судом покарання та належного контролю за поведінкою до Чернігівського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції прибув засуджений підобліковий Лисичанського міського відділу КВІ Луганської області разом з сім’єю, для тимчасового мешкання в с. Андріївка, Чернігівського району.

Працівниками КВІ спільно з представником центру соціальних служб для сім`ї дітей та молоді Чернігівського району з даним громадянином була проведена бесіда, під час якої повторно роз’яснені обов’язки покладені на нього вироком суду та наслідки їх невиконання, попереджено про настання адміністративної та кримінальної відповідальності за скоєння адміністративних правопорушень і злочинів.

Враховуючи те, що останній прибув на Чернігівщину з дружиною та малолітніми дітьми, було повідомлено службу у справах дітей райдержадміністрації. Всі присутні щиро побажали підобліковому терпіння та найближчим часом повернутись разом з родиною до своєї домівки в мирний Лисичанськ.


Прес-служба управління ДПтС України в Черніівській області

Останні новини Чернігівщини

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27

Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини