Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 травня, 15:03:03

Міжнародна злочинність - на особливому контролі

15.07.2014   07:45

Свій вагомий вклад у боротьбу з міжнародною злочинністю вносять працівники сектору Укрбюро Інтерполу УМВС України в Чернігівській області.

Зокрема, з початку року ними було отримано та опрацьовано близько сотні запитів та відповідей, що стосувалися перевірки осіб, транспортних засобів та підприємств, які знаходяться на територіях як нашої області, так і зарубіжних країн.

За результатами цих перевірок на території області було встановлено місцезнаходження шести громадян України, які підозрюються у вчиненні злочинів або потрапили в поле зору правоохоронних органів за кордоном. Це, зокрема, в Польщі, Чехії, Словенії і навіть в Сполучених Штатах Америки.

— Також було встановлено автентичність документів громадян України та іноземців за запитами наших колег із Молдови, Греції, — розповідає начальник сектору Укрбюро Інтерполу УМВС України в Чернігівській області майор міліції Максим Овручевський. — Встановлено місцезнаходження на території Ізраїлю громадянки, батько якої звертався до Чернігівського міського відділу внутрішніх справ із заявою про оголошення її в розшук як безвісти зниклої, організовано перевірку за обліками на території Бахмацького району громадянки, яка розшукується нашими колегами із однієї з країн ближнього зарубіжжя.

Протягом останнього часу нами було оголошено міжнародний розшук трьох громадян України, який ініціював Чернігівський міський відділ міліції, а також організовано екстрадицію жителя нашої області з Італії, який переховувався на території цієї країни. Водночас каналами Інтерполу встановлено місцезнаходження жінки на території Туреччини та відслідковано її переліт на територію однієї з країн ближнього зарубіжжя, куди уже направлено документи для організації її затримання.

На сьогодні працівниками сектору Укрбюро Інтерполу УМВС супроводжується розшук 13 злочинців, які розшукуються УМВС України в Чернігівській області.
 

Останні новини Чернігівщини

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни 10:00

Одна з найвідоміших фінських публічних гуманітарних міжнародних організацій Finn Church Aid відкрила свій офіс у Києві, а ще бере під опіку пошкоджені школи у Чернігівській області.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:48

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 травня по 8:00 24 травня 2022 року

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла 09:43

Микола з дружиною та двома синами мешкав у цьому гуртожитку, який у березні зруйнували російські загарбники. Родина лишилася без житла. Деякі домашні речі вдалося врятувати, але багато чого втрачено. Сюди Микола з родиною приходить ледь не щодня.

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку 09:28

У Новоселівці через зруйновані мережі та будинки відсутнє водопостачання. Найближчим часом КП Чернігівводоканал планує встановити водорозбірну колонку, щоб забезпечити жителів населеного пункту питною водою. Подача води відбуватиметься в режимі 24/7.

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня 09:08

У Чернігові навчальний рік продовжили до 24 червня, оскільки раніше, через широкомасштабне вторгнення російської армії на територію України, в тому числі і нашої області, освітній процес призупинили.