Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 вересня, 19:04:41

Фінінспектори Чернігівщини виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на 1,7 млн грн під час ревізії бюджету м.Ніжин

14.07.2014   13:10Агенцiя

Фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 1,7 млн грн під час проведення ревізії бюджету м.Ніжин. В ході контрольного заходу перевірено діяльність 6 установ міста за період з 01.01.2011 по 31.10.2013.

Так, міський бюджет недоотримав доходів в загальній сумі 527 тис. грн, а саме власності внаслідок невиконання умов по укладених договорах за період з 01.01.2011 по 01.30.2013 недоотримано належної частки орендної плати за користування об’єктами комунальної та не перераховано до міського бюджету коштів, отриманих від надання послуг, що не належать до переліку платних послуг на вказану суму.

В порушення прийнятого сесією міської ради рішення за рахунок бюджетних коштів, які виділялися з міського бюджету для надання поворотних фінансових допомог через Неприбуткову громадську організацію «Агенція розвитку Ніжина», було придбано комп’ютерну техніку та меблі на суму 56 тис. гривень. Придбання проведено поза казначейським обслуговуванням, чим порушено вимоги Бюджетного кодексу.

Всупереч бюджетному законодавству із загального фонду бюджету витрачено 391 тис. грн на покриття витрат, які повинні проводитись за рахунок коштів спеціального фонду.

Окрім того, в 4 перевірених установах міста виявлено порушення законодавства з оплати праці, оплату витрат за спожиті комунальні послуги сторонніми юридичними особами, оплату за завищеною вартістю ремонтно-будівельних робіт. Ці порушення призвели до незаконного витрачання коштів міського бюджету в сумі 584 тис. гривень.

Усупереч вимогам бюджетного законодавства безпідставно проводилось утримання спеціалістів санітарно-екологічного підрозділу комунального підприємства за рахунок коштів міського бюджету на загальну суму 101 тис. гривень.

За допущені порушення на посадових осіб складено 27 протоколів про адміністративне правопорушення та зупинено операції з бюджетними коштами у 5 установах.


Прес-служба Держфінінспекції в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Дар’я Пирогова, Дмитро Кравець і оркестр «Філармонія»: Рахманінов і Прокоф'єв

Дар’я Пирогова, Дмитро Кравець і оркестр «Філармонія»: Рахманінов і Прокоф'єв 15:19

Студенти Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського піаністи Дар’я Пирогова та Дмитро Кравець взяли участь у новій концертній програмі, яку представив глядачам Академічний симфонічний оркестр «Філармонія» під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Миколи Сукача.

Обери професію своєї мрії – живи та працюй в Україні

Обери професію своєї мрії – живи та працюй в Україні 14:32

Закликає служба зайнятості сучасну молодь. А також радить завчасно, ще в середніх та старших класах, замислитися про професійне майбутнє, обрати потрібну на ринку праці професію, і стати справжнім професіоналом своєї справи.

У Сосницькій ОТГ обговорили виконання стратегії розвитку

У Сосницькій ОТГ обговорили виконання стратегії розвитку 12:40

Про перші успіхи та складнощі в реалізації стратегії розвитку Сосницької об’єднаної територіальної громади мова йшла під час консультації, яку проводив Володимир Бойко, радник з регіонального розвитку Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

Норми споживання тепла для будинків без лічильників: виконком відправив питання на доопрацювання

Норми споживання тепла для будинків без лічильників: виконком відправив питання на доопрацювання 12:36

19 вересня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради розглянув пропозиції щодо встановлення норм споживання теплової енергії на потреби споживачів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:47

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини