Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 травня, 04:26:54

Улюблена справа власною стала

11.07.2014   08:05Агенцiя

Відкриття власної справи за сприяння служби зайнятості - це унікальна можливість для безробітного стати успішною, незалежною, заможною людиною, яка самостійно керує своїм життям та приносить користь іншим.

Саме таким шансом скористалися Тетяна Кобко та Людмила Пуха з Носівки, коли вирішили започаткувати бізнес. У правдивості народної мудрості «Немає злого, щоб на добре не вийшло» жінки переконалися на власному досвіді. Залишившись без роботи, у 2007 році подруги звернулися до Носівського районного центру зайнятості. За спеціальністю обидві – закрійниці.

Ця професія – затребувана в усі часи, адже індивідуальний пошив одягу, його ремонт – послуга, яка завжди популярна. Тож жінки, сподіваючись на швидке працевлаштування, стали на облік. Незабаром їх увагу привернула можливість започаткувати власну справу за сприяння служби зайнятості. Прослухавши низку тематичних семінарів з підприємницької діяльності, пройшовши навчання на курсах цільового призначення «Підприємець–початківець» та вдало захистивши бізнес-плани, вони отримали виплату допомоги по безробіттю одноразово.

Наступним кроком подруг стало відкриття спільної майстерні з ремонту та пошиття одягу в приміщені «Носівської райспоживспілки». За гроші, отримані від служби зайнятості, підприємниці придбали швейні машини. За словами жінок, на старті бізнесу це стало неабиякою підмогою.

Працює ательє щоденно з 9.00 до 16.00 години. Клієнтів у майстринь не бракує, адже вони виконують замовлення якісно, оперативно, на будь-який смак та згідно з останніми модними тенденціями.

Сьогодні колишні безробітні мають солідний досвід ведення власної справи, адже у бізнесі вже не перший рік.

- Ми вдячні фахівцям служби зайнятості за добру пораду і своєчасну допомогу, – говорять жінки. – Працюємо для людей. Клієнти задоволені – і ми радіємо!


За інформацією обласного центру зайнятості
 

Останні новини Чернігівщини

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни 10:00

Одна з найвідоміших фінських публічних гуманітарних міжнародних організацій Finn Church Aid відкрила свій офіс у Києві, а ще бере під опіку пошкоджені школи у Чернігівській області.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:48

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 травня по 8:00 24 травня 2022 року

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла 09:43

Микола з дружиною та двома синами мешкав у цьому гуртожитку, який у березні зруйнували російські загарбники. Родина лишилася без житла. Деякі домашні речі вдалося врятувати, але багато чого втрачено. Сюди Микола з родиною приходить ледь не щодня.

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку 09:28

У Новоселівці через зруйновані мережі та будинки відсутнє водопостачання. Найближчим часом КП Чернігівводоканал планує встановити водорозбірну колонку, щоб забезпечити жителів населеного пункту питною водою. Подача води відбуватиметься в режимі 24/7.

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня 09:08

У Чернігові навчальний рік продовжили до 24 червня, оскільки раніше, через широкомасштабне вторгнення російської армії на територію України, в тому числі і нашої області, освітній процес призупинили.