Улюблена справа власною стала
Відкриття власної справи за сприяння служби зайнятості - це унікальна можливість для безробітного стати успішною, незалежною, заможною людиною, яка самостійно керує своїм життям та приносить користь іншим.
Саме таким шансом скористалися Тетяна Кобко та Людмила Пуха з Носівки, коли вирішили започаткувати бізнес. У правдивості народної мудрості «Немає злого, щоб на добре не вийшло» жінки переконалися на власному досвіді. Залишившись без роботи, у 2007 році подруги звернулися до Носівського районного центру зайнятості. За спеціальністю обидві – закрійниці.
Ця професія – затребувана в усі часи, адже індивідуальний пошив одягу, його ремонт – послуга, яка завжди популярна. Тож жінки, сподіваючись на швидке працевлаштування, стали на облік. Незабаром їх увагу привернула можливість започаткувати власну справу за сприяння служби зайнятості. Прослухавши низку тематичних семінарів з підприємницької діяльності, пройшовши навчання на курсах цільового призначення «Підприємець–початківець» та вдало захистивши бізнес-плани, вони отримали виплату допомоги по безробіттю одноразово.
Наступним кроком подруг стало відкриття спільної майстерні з ремонту та пошиття одягу в приміщені «Носівської райспоживспілки». За гроші, отримані від служби зайнятості, підприємниці придбали швейні машини. За словами жінок, на старті бізнесу це стало неабиякою підмогою.
Працює ательє щоденно з 9.00 до 16.00 години. Клієнтів у майстринь не бракує, адже вони виконують замовлення якісно, оперативно, на будь-який смак та згідно з останніми модними тенденціями.
Сьогодні колишні безробітні мають солідний досвід ведення власної справи, адже у бізнесі вже не перший рік.
- Ми вдячні фахівцям служби зайнятості за добру пораду і своєчасну допомогу, – говорять жінки. – Працюємо для людей. Клієнти задоволені – і ми радіємо!
За інформацією обласного центру зайнятості
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.