Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 22:26:49

Апеляційний суд підтримав позицію прокуратури області та визнав бездіяльність Чернігівської міської ради протиправною

10.07.2014   16:59

Постановою Київського апеляційного адміністративного суду від 19.06.2014 задоволено позов прокурора м. Чернігова та визнано протиправною бездіяльність Чернігівської міської ради.

Упродовж минулого року Чернігівська міська рада, незважаючи на вимоги Закону України «Про доступ до публічної інформації», не оприлюднювала на офіційному веб-сайті тексти прийнятих сесією рішень.

Суд апеляційної інстанції підтримав позицію прокуратури, визнав законними та обґрунтованими доводи про те, що бездіяльність органу місцевого самоврядування суттєво звужує права громадян на доступ до публічної інформації, порушує інтереси держави.

Вимоги закону є однаковими для всіх без винятку органів державної влади та місцевого самоврядування, їх посадових осіб тощо.

На порушення чинного законодавства прокурор вживає вичерпних заходів реагування, вимагає діяти орган місцевого самоврядування в межах закону, дотримуватися передбаченої законом процедури та обирати лише встановлені законодавством України способи правомірної поведінки під час реалізації своїх владних повноважень.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини