Презентація руху "Вільний Чернігів"
8 липня було проведено презентацію громадського руху «Вільний Чернігів» для 30 молодіжних лідерів з України, Білорусі та Польщі.
Під час презентації гості ознайомилися із діяльністю руху «Вільний Чернігів»:
• започаткуванням та становленням «Вільного Чернігова»
• джерелами наповнення руху учасниками
• поточними напрямками роботи.
Після презентації гості мали змогу поспілкуватися із активістами руху: Станіславом Тавлуй та Іриною Черенько.
«Вірю, що саме ви, молодь Білорусі, станете авангардом демократичних змін у своїх країнах» - сказав на прощання Станіслав Тавлуй.
Автор прес–релізу: активіст громадського руху «Вільний Чернігів» - Максим Пишняк
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.
Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21
Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там
Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50
Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.
Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26
З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.