Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 15:07:43

Наркотичну речовину намагались передати в Чернігівський слідчий ізолятор

10.07.2014   07:57Агенцiя

До Чернігівського слідчого ізолятора прихованим способом намагалися передати заборонені предмети.

Проте, завдяки пильності співробітників установи, які ведуть постійну боротьбу з правопорушниками, дані намагання вчергове не вдалися.

В Чернігівському слідчому ізоляторі під час догляду передачі на ім’я засудженого в нижній частині чоловічої куртки було виявлено речовину зеленого кольору рослинного походження. По каналу 102 було викликано слідчо-оперативну групу Чернігівського міського відділу УМВС, де в присутності понятих проведено вилучення та документування даного факту.

Вилучену речовину направлено до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Чернігівській області для проведення експертизи.

Керівництво управління та установ Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області попереджає, що доставка заборонених предметів в установи виконання покарань несе за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

20 вересня - Всенародний День Батька

20 вересня - Всенародний День Батька 08:28

День Батька в Україні святкують у третю неділю вересня.

20 вересня - День працівників лісу

20 вересня - День працівників лісу 08:26

Встановлено Указом Президента Україні у 1993 році. Святкують День працівника лісового господарства в Україні в дусі природоохоронних та екологічних заходів.