Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 17:11:33

У Чернігові – солі вдосталь

08.07.2014   13:04

У Чернігові через чутки про можливі перебої у постачанні солі зі сходу України попит на товар виріс у 2-3 рази. Про це повідомила начальник управління споживчого ринку та підприємництва Чернігівської міської ради Олена Шевчук.

За її словами, працівники управління щодня моніторять наявність солі у торгівельних мережах обласного центру Чернігівщини. "Сіль не належить до соціально значимих товарів, тому ціна на неї виросла у середньому на 50%", - пояснила О. Шевчук. Торгівельні мережі упродовж останніх двох тижнів робили більші замовлення у постачальників. Приміром, одна з місцевих мереж замовила 40 т солі, її розкупили, знову замовили стільки ж. Підвищений попит на сіль спостерігався і на місцевих ринках.

Керівник управління запевнила, що перебоїв із постачанням солі у Чернігові немає, просто ажіотаж серед населення та панічні настрої спричинили підвищений попит на цей товар. За оцінками фахівців Управління споживчого ринку та підприємництва Чернігівської міської ради, ажіотаж навколо солі поступово спадає і повністю зникне за тиждень-два, коли мешканці міста зроблять необхідні, на їхню думку, для себе запаси. Споживчі тривоги людей, у першу чергу, викликані військовими діями на сході України, і не мають сезонної складової.

"Раніше сезонного зростання попиту на сіль навіть у період консервації у місті не спостерігалося", - сказала О. Шевчук.

Подібний ажіотаж навколо солі також виник, як повідомляють ЗМІ, і в сусідніх із Чернігівщиною Сумській та Полтавській областях. Підставою стали чутки, що нібито терористи підірвали соляну шахту на Донбасі. Хоча державне підприємство "Артемсіль" офіційно спростувало таку інформацію. Зокрема, на сайті підприємства повідомляється, що ДП "Артемсіль" працює у звичайному режимі, поставки продукції в усі області України відбуваються згідно із заздалегідь узгодженим планом, потреби споживачів задовольняються своєчасно і в повному обсязі.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини