Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 грудня, 12:25:05

Чернігівщина відсвяткувала Купайло без порушень

08.07.2014   07:38

Завдяки чітким злагодженим діям міліції з охорони громадського порядку найколоритніше та найцікавіше свято молоді Купайло пройшло без порушень.

Починаючи з дня 6 липня і по ранок 7 липня 450 правоохоронців забезпечували охорону громадського порядку як в Центральному парку культури та відпочинку міста Чернігова, так і в інших куточках області.

З метою попередження можливості скоєння злочинів та правопорушень міліцейські наряди перекривали практично всю зону відпочинку. Разом із правоохоронцями також охороняли порядок під час масових культурно-розважальних заходів громадські активісти та добровільні помічники міліції.

Цього дня на Чернігівщині відбулося 59 масових заходів з нагоди свята Івана Купала, в яких взяли участь близько 32 тисяч громадян.

Завдяки сумлінному несенню служби особовим складом та активну профілактично-роз’яснювальну роботу серед відпочивальників святкування пройшло без порушень.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові затвердили Програму підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також сімей з дітьми

У Чернігові затвердили Програму підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також сімей з дітьми 12:01

У Чернігові затвердили Програму розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, соціальної підтримки сімей з дітьми у місті Чернігові на 2021-2023 роки.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:38

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Фахівці Держпродспоживслужби здійснили понад 730 заходів контролю

Фахівці Держпродспоживслужби здійснили понад 730 заходів контролю 10:31

Протягом «карантину вихідного дня» фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області разом з представниками Національної поліції провели 732 перевірки суб’єктів господарювання на предмет дотримання ними протиепідемічних заходів та карантинних обмежень.

Відновне правосуддя: коли замість вироку - урок на все життя

Відновне правосуддя: коли замість вироку - урок на все життя 10:20

Підліткова самовпевненість інколи грає злий жарт з підлітками: абстрактність покарання, відсутність життєвого досвіду створюють ілюзію можливості уникнути наслідків, а як результат, отримують цілком реальне покарання та «клеймо» злочинця на все життя.

З 1 грудня в Чернігові сяє вогнями головна ялинка міста

З 1 грудня в Чернігові сяє вогнями головна ялинка міста 09:38

У перший день зими в Чернігові на Красній площі увімкнули ілюмінацію на головній ялинці міста. Тепер щовечора ялинка сяятиме з 17-ї до 23-ї години.

АНОНСИ ПОДІЙ