Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 17:51:40

Чернігівщина відсвяткувала Купайло без порушень

08.07.2014   07:38

Завдяки чітким злагодженим діям міліції з охорони громадського порядку найколоритніше та найцікавіше свято молоді Купайло пройшло без порушень.

Починаючи з дня 6 липня і по ранок 7 липня 450 правоохоронців забезпечували охорону громадського порядку як в Центральному парку культури та відпочинку міста Чернігова, так і в інших куточках області.

З метою попередження можливості скоєння злочинів та правопорушень міліцейські наряди перекривали практично всю зону відпочинку. Разом із правоохоронцями також охороняли порядок під час масових культурно-розважальних заходів громадські активісти та добровільні помічники міліції.

Цього дня на Чернігівщині відбулося 59 масових заходів з нагоди свята Івана Купала, в яких взяли участь близько 32 тисяч громадян.

Завдяки сумлінному несенню служби особовим складом та активну профілактично-роз’яснювальну роботу серед відпочивальників святкування пройшло без порушень.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини