Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 січня, 00:17:12

Чернігівщина відсвяткувала Купайло без порушень

08.07.2014   07:38

Завдяки чітким злагодженим діям міліції з охорони громадського порядку найколоритніше та найцікавіше свято молоді Купайло пройшло без порушень.

Починаючи з дня 6 липня і по ранок 7 липня 450 правоохоронців забезпечували охорону громадського порядку як в Центральному парку культури та відпочинку міста Чернігова, так і в інших куточках області.

З метою попередження можливості скоєння злочинів та правопорушень міліцейські наряди перекривали практично всю зону відпочинку. Разом із правоохоронцями також охороняли порядок під час масових культурно-розважальних заходів громадські активісти та добровільні помічники міліції.

Цього дня на Чернігівщині відбулося 59 масових заходів з нагоди свята Івана Купала, в яких взяли участь близько 32 тисяч громадян.

Завдяки сумлінному несенню служби особовим складом та активну профілактично-роз’яснювальну роботу серед відпочивальників святкування пройшло без порушень.

Останні новини Чернігівщини

Як стати щасливою. 8 рецептів жіночого щастя від героїнь знаменитих фільмів 15:55

"Що таке жіноче щастя: а) вийти заміж так, щоб не потрібно було працювати б) знайти таку роботу, щоб не потрібно було виходити заміж в) вигадайте свій варіант відповіді"

Смачні рецепти вихідного дня:

Смачні рецепти вихідного дня: "троянди" із творожного тіста 15:53

Печиво, про яке йтиметься далі готується просто, але вимагає трохи більше зусиль ніж звичайно. Тут доведеться мати справу із безейним кремом. Але результат того вартий: ніжне сирне тісто, яке огортає безе. І все це нагадує троянду.

Гороскоп на тиждень з 27 січня до 2 лютого 2020 року

Гороскоп на тиждень з 27 січня до 2 лютого 2020 року 15:48

Намагайтеся не давати волю негативним емоціям, бо це не допоможе розрядитися, а навпаки, надовго зупинить розвиток справ і розв'язання проблем. Краще спілкуватися з приємними людьми.

Названо 27 пакетів безоплатних медпослуг українцям

Названо 27 пакетів безоплатних медпослуг українцям 14:31

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) оприлюднила 27 пакетів медичних послуг Програми медичних гарантій на 2020 рік, які будуть безкоштовно надаватися українцям.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини