Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 січня, 18:54:00

870 заходів і 5256 згадувань у ЗМІ - такий результат роботи проекту "Чиста політика" / "Експертна думка"

07.07.2014   07:56Агенцiя

Дискусійному клубу «Експертна думка» виповнилося 5 років! Заснуваний він був в 2009 році.

Спочатку це був прес-центр "Чиста політика» та інформаційний сайт www.politika.cn.ua. Цей медіа ресурс був створений з метою посилення впливу професійної думки на вироблення та реалізацію політичних рішень органами влади різного рівня.

Згодом, цей прес-центр перетворився на дискусійний майданчик для експертного середовища, і змінив свою назву на дискусійний клуб "Експертна думка". Паралельно з цим було створено ще один медіа-ресурс www.Edumka.com

Зараз, проект «Експертна думка» дає можливість експертам-професіоналам в різних областях завдяки обговоренню виробити спільне професійне думку з найважливіших проблем життя суспільства і запропонувати професійне їх вирішення представникам громади, влади та всіх політичних сил.

Дискусійний клуб проводить круглі столи, експертні обговорення і т.д. на політичну та соціально-економічну тематику. За 5 років своєї роботи було проведено близько 870 заходів та отримали близько 5256 згадок про них у ЗМІ.

У що перетворився цей проект зараз можна описати словами однієї громадської активістки. Вона назвала дискусійний клуб "простором для створення творчих ідей і реалізації глобальних проектів". Так і є, сьогодні проект створює простір для геніїв!
 

Останні новини Чернігівщини

Міський голова Чернігова закликав ОДА зробити все можливе, щоби вже в 2020 році привести до ладу будівлю колишнього кінотеатру ім. Щорса

Міський голова Чернігова закликав ОДА зробити все можливе, щоби вже в 2020 році привести до ладу будівлю колишнього кінотеатру ім. Щорса 13:50

Місто Чернігів зацікавлене у тому, щоби до ремонту будівлі колишнього кінотеатру Щорса (нині це Чернігівський обласний молодіжний центр) приступили вже в 2020 році, а не відтерміновували мінімум на один рік. Про це говорилося на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 21 січня.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 13:39

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Битва за Крути: селяни з окружних сіл погрожують зірвати урочисті заходи

Битва за Крути: селяни з окружних сіл погрожують зірвати урочисті заходи 13:09

Селяни з наближених до станції Крути сіл погрожують акціями протестів, першу з яких вони запланували провести під час урочистих заходів, що відбудуться 29-го січня.

Відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури

Відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури 12:51

18 січня відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури. Шістдесят дев’ять юних філологів, знавців російської мови області зібралися у колегіумі № 11 аби продемонструвати свої знання.

Андрій Прокопенко: Для протидії незаконній вирубці лісів об’єднаємо зусилля із громадськістю

Андрій Прокопенко: Для протидії незаконній вирубці лісів об’єднаємо зусилля із громадськістю 12:38

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів 20 січня нараду зі своїми заступниками Андрієм Подорваном та Олександром Савченком з приводу впровадження електронного обліку деревини у лісогосподарських підприємствах.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини