Щодо захворюваності на гострі кишкові інфекції
Держсанепідслужба України у Чернігівській області повідомляє, що проведення комплексу заходів з профілактики захворювань на ГКІ та попередження спалахів серед населення області триває.
З метою своєчасного реагування продовжується щотижневий моніторинг випадків захворювань та заходів, направлених на попередження ускладнень ситуації з ГКІ.
За період з 20.06. по 26.06.2014 року в області захворіло на гострі кишкові інфекції 63 особи, з них дітей - 42. По м. Чернігову захворіло 29 осіб, з них 20 дітей.
У всіх вогнищах кишкових інфекцій спеціалістами держсанепідслужби проведені епідобстеження, лабораторні дослідження та відповідні протиепідемічні і профілактичні заходи згідно вимог чинних нормативних документів.
Діяльність держсанепідслужби направлена на забезпечення населення доброякісною питною водою і продуктами харчування, контролюється стан дотримання санітарно - гігієнічних нормативів на підконтрольних об'єктах, в т.ч. навчальних і оздоровчих закладах, а також знезараження стічних вод, санітарна очистка населених пунктів, тощо.
Ситуація знаходиться на контролі Головного управління Держсанепідслужби України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.
За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35
У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».
На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34
Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.
Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17
Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.
Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15
У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.