Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 травня, 18:43:34

Регіональна громадська приймальня Міністра оборони України у Чернігові на місці позитивно вирішує більшість звернень громадян

27.06.2014   09:14

При Чернігівському обласному військовому комісаріаті регулярно триває прийом відвідувачів членами Регіональної громадської приймальні Міністра оборони України.

Як повідомив її керівник — помічник військового комісара Чернігівського обласного військкомату з правової роботи майор Анатолій Лотоцький, до приймальні звертаються різні категорії військовослужбовців, члени їхніх родин, ветерани та інші громадяни, проблеми яких так чи інакше пов’язані зі Збройними Силами і Міністерством оборони України.

— У 2014 році до нас звернулося вже 248 чоловік. Їхні питання здебільшого стосуються соціальної сфери. Передусім, йдеться про правильність оформлення документів правового характеру, пенсійного забезпечення членів сімей учасників бойових дій, поліпшення житлових умов, прав безкоштовного лікування у лікувальних закладах ветеранів військової служби та учасників бойових дій, надання статусу ветеранів військової служби, — розповів майор Анатолій Лотоцький.

За словами офіцера, останнім часом збільшилася кількість відвідувачів-жінок. Звернення стосуються військової діяльності їхніх чоловіків, які призвані до лав Збройних Сил в ході часткової мобілізації. Жінки піднімають питання впровадження кредитних канікул для усіх українських банків, гарантії соціального захисту мобілізованим та членам їх сімей, впровадження механізм поновлення на роботі осіб, звільнених у зв’язку з призовом на військову службу.

— Ми всебічно розглядаємо кожен конкретний запит. Намагаємося вирішити їх безпосередньо у військкоматі. В інших випадках питання, які виходять поза межі компетенції членів громадської приймальні у Чернігові, направляються до Києва. По кожному зверненню громадяни у встановлені терміни отримують відповіді з конкретними шляхами розв’язання тієї чи іншої проблеми. Можу констатувати, що більшість запитів вирішено позитивно. — повідомив майор Анатолій Лотоцький.

Довідка. Регіональна громадська приймальня Міністра оборони України у Чернігові працює за адресою: вул. Гетьмана Полуботка, 68. Контактний телефон: (04622) 3-27-91. Керівник — майор Анатолій Лотоцький.
 

Останні новини Чернігівщини

Городнянщина. Хроніка життя в облозі

Городнянщина. Хроніка життя в облозі 07:58

24 лютого. Того ранку о четвертій годині, коли ледь починало світати, Городня не спала.

Як будуть відновлювати зруйновані під час бомбардувань підприємства Чернігівщини?

Як будуть відновлювати зруйновані під час бомбардувань підприємства Чернігівщини? 07:50

Промислові потужності Чернігівщини зазнали значних пошкоджень під час активних бойових дій.

Як під час війни проходить освітній процес на Чернігівщині?

Як під час війни проходить освітній процес на Чернігівщині? 07:34

Через широкомасштабну збройну агресію російської федерації проти України та активні бойові дії, які проходили на території Чернігівської області, багато цивільних об’єктів та об’єктів критичної й соціальної інфраструктури зазнали нищівних ударів.

23 травня - цей день в Україні і світі

23 травня - цей день в Україні і світі 07:30

23 травня в Україні – День морської піхоти, День Героїв – свято пам'яті борців за свободу України.

   Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону 16:24

Причому як для роботодавців, так і для шукачів роботи, ця послуга цілком безкоштовна. Переконатися в цьому вже сьогодні мають змогу три підприємства, а саме: ТП «Прилукитепловодопостачання» АТ «Облтеплокомуненерго» та ТОВ «Ніжин ТеплоМережі».

АНОНСИ ПОДІЙ