Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 травня, 17:07:44

Тренування зведеного загону груп швидкого реагування Чернігівської області відбулись в Менській виправній колонії № 91

27.06.2014   08:11Агенцiя

Систематичні тренування – запорука оперативності, швидкої та дієвої роботи співробітників Державної пенітенціарної служби України Чернігівської області у різних надзвичайних ситуаціях.

З метою підтримання пенітенціаріями високої професійної майстерності, шліфування впевнених та злагоджених дій з особовим складом органів та установ виконання покарань Чернігівщини систематично проводяться спеціальні навчання.

Чергові навчально-тренувальні збори для працівників, які включені до складу зведеного загону швидкого реагування відбулись на базі Менської виправної колонії № 91 під керівництвом начальника управління ДПтС України в Чернігівській області Валерія Пісклова.

23 чоловіки із числа особового складу груп швидкого реагування установ виконання покарань Чернігівщини здавали своєрідний іспит на підтвердження фахових вмінь та навичок.

Під час зборів пенітенціарії здобували нові та вдосконалювали уже отримані знання та навички з тактики дій в типових та екстремальних ситуаціях, виконували різні індивідуальні стройові прийоми та групові дії в складі підрозділу при виникненні надзвичайних подій, вивчали дії при ліквідації масових заворушень, нападу на варту та тривозі на посту.

Усі дії співробітників чіткі, відпрацьовані, без зайвих рухів. Адже всі добре розуміють, що у реальному житті кожна секунда на вагу золота.

Начальник управління ДПтС України в Чернігівській області Валерій Пісклов зазначив: «Такі заходи є безцінним досвідом для співробітників, що входять в групи швидкого реагування. Під час зборів учасникам надається практична і методична допомога з організації тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки особового складу у вигляді методичних рекомендацій».


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Городнянщина. Хроніка життя в облозі

Городнянщина. Хроніка життя в облозі 07:58

24 лютого. Того ранку о четвертій годині, коли ледь починало світати, Городня не спала.

Як будуть відновлювати зруйновані під час бомбардувань підприємства Чернігівщини?

Як будуть відновлювати зруйновані під час бомбардувань підприємства Чернігівщини? 07:50

Промислові потужності Чернігівщини зазнали значних пошкоджень під час активних бойових дій.

Як під час війни проходить освітній процес на Чернігівщині?

Як під час війни проходить освітній процес на Чернігівщині? 07:34

Через широкомасштабну збройну агресію російської федерації проти України та активні бойові дії, які проходили на території Чернігівської області, багато цивільних об’єктів та об’єктів критичної й соціальної інфраструктури зазнали нищівних ударів.

23 травня - цей день в Україні і світі

23 травня - цей день в Україні і світі 07:30

23 травня в Україні – День морської піхоти, День Героїв – свято пам'яті борців за свободу України.

   Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону 16:24

Причому як для роботодавців, так і для шукачів роботи, ця послуга цілком безкоштовна. Переконатися в цьому вже сьогодні мають змогу три підприємства, а саме: ТП «Прилукитепловодопостачання» АТ «Облтеплокомуненерго» та ТОВ «Ніжин ТеплоМережі».

АНОНСИ ПОДІЙ