На Чернігівщині керівник не одержував зарплату, а кошти підприємства використовував на власні потреби
Під час проведення документальної перевірки товариства з обмеженою відповідальністю податківці встановили, що керівник, зловживаючи службовим становищем, використовував кошти підприємства на власні потреби.
Підприємство займається торгово-посередницькою діяльністю. Його чисельність – це 1 працівник, який обіймає посаду керівника. Заробітна плата йому не нараховувалася, звісно не сплачувався й податок з доходів фізичних осіб.
Разом з тим керівник зняв з розрахункового рахунку майже 70 тис. грн. готівки для господарських потреб. Але документи, які б підтвердили понесені витрати на придбання товару, або будь-які інші витрати, податківцям не надали.
За актом перевірки донараховано більше 20 тисяч гривень.
Відділ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.