Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 02:18:00

Бойові прийоми та техніку рукопашного бою вивчали співробітники КВІ Чернігівської області

24.06.2014   07:45Агенцiя

Семикратний чемпіон з кікбоксингу, викладач циклу спеціальної та фізичної підготовки Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України Сергій Лисюк та старший викладач циклу спеціальної та фізичної підготовки Юрій Черезов продемонстрували співробітникам кримінально-виконавчої інспекції Чернігівської області бойові прийоми та техніку рукопашного бою.

Керівництво управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області вважає, що тим, хто щодня обличчям до обличчя стикається з засудженими, особливо необхідно бути в хорошій фізичній формі та відмінно володіти бойовими прийомами. Тому було визначено, що призначення спеціальної фізичної підготовки пенітенціаріїв полягає у формуванні прикладних якостей, необхідних для найефективнішого виконання завдань професійної діяльності, особливо в умовах певних ускладнень, небезпеки, ризику та непередбачуваності.

Під час занять спортсмени продемонстрували техніку проведення прийомів самозахисту без зброї та знешкодження противника. Спочатку співробітники кримінально-виконавчої інспекції освоювали ударну техніку рук та ніг, одночасно з нею – техніку пересування й дотримання вигідних позицій. Згодом, було приділено увагу на вивчення захватів та кидків, прийомів удушення, що здійснюються спереду і позаду, а також больових прийомів.

Пенітенціарії Чернігівщини розглядають спеціальну фізичну підготовку як складову частину професійної підготовки, яка є організованим і цілеспрямованим процесом оволодіння прикладними знаннями, уміннями та навичками.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 15:13

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулої доби рятувальники здійснювали заходи з ліквідації 23 пожеж в екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники здійснювали заходи з ліквідації 23 пожеж в екосистемах 15:08

Загальна площа, пройдена вогнем склала понад 61 га. Причиною виникнення зазначених пожеж послужила необережність громадян у поводженні з вогнем.

Одноденний заробіток  - на потреби лікарні. У Коропській громаді назбирали майже 207 тисяч гривень

Одноденний заробіток - на потреби лікарні. У Коропській громаді назбирали майже 207 тисяч гривень 12:12

Працівники апарату Коропської селищної ради запропонували підтримати районну лікарню, аби медики мали достатньо спецодягу, якщо доведеться лікувати хворих. Вони ініціювали перерахувати на потреби закладу одноденний заробіток. Про це пишуть на сайті громади.

Ніжинський лісгосп створив 87 гектарів нового лісу

Ніжинський лісгосп створив 87 гектарів нового лісу 12:03

Посадці передувала кропітка праця: заготівля лісового насіння, його обробка, відбір та збереження у спеціальних холодильних камерах, вирощування високопродуктивних сіянців, очистка ділянок та підготовка ґрунту.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини