Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 жовтня, 02:56:48

Бойові прийоми та техніку рукопашного бою вивчали співробітники КВІ Чернігівської області

24.06.2014   07:45Агенцiя

Семикратний чемпіон з кікбоксингу, викладач циклу спеціальної та фізичної підготовки Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України Сергій Лисюк та старший викладач циклу спеціальної та фізичної підготовки Юрій Черезов продемонстрували співробітникам кримінально-виконавчої інспекції Чернігівської області бойові прийоми та техніку рукопашного бою.

Керівництво управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області вважає, що тим, хто щодня обличчям до обличчя стикається з засудженими, особливо необхідно бути в хорошій фізичній формі та відмінно володіти бойовими прийомами. Тому було визначено, що призначення спеціальної фізичної підготовки пенітенціаріїв полягає у формуванні прикладних якостей, необхідних для найефективнішого виконання завдань професійної діяльності, особливо в умовах певних ускладнень, небезпеки, ризику та непередбачуваності.

Під час занять спортсмени продемонстрували техніку проведення прийомів самозахисту без зброї та знешкодження противника. Спочатку співробітники кримінально-виконавчої інспекції освоювали ударну техніку рук та ніг, одночасно з нею – техніку пересування й дотримання вигідних позицій. Згодом, було приділено увагу на вивчення захватів та кидків, прийомів удушення, що здійснюються спереду і позаду, а також больових прийомів.

Пенітенціарії Чернігівщини розглядають спеціальну фізичну підготовку як складову частину професійної підготовки, яка є організованим і цілеспрямованим процесом оволодіння прикладними знаннями, уміннями та навичками.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 202 нових випадки COVID-19

Виявлено 202 нових випадки COVID-19 16:50

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 жовтня зафіксовано 202 нових випадки інфікування COVID-19.

Проаналізували готовність області до проведення виборів

Проаналізували готовність області до проведення виборів 12:41

Вибори, які мають відбутися в Україні вже найближчої неділі, відрізняються від попередніх за кількома пунктами. Серед основних — новий виборчий кодекс, нові громади, які вперше обиратимуть своїх депутатів, епідемія коронавірусу, яка значно ускладнює організацію виборчого процесу.

За позовом прокурора суд зобов’язав оформити право власності на будівлю дитячого садка

За позовом прокурора суд зобов’язав оформити право власності на будівлю дитячого садка 12:18

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Ніжинської місцевої прокуратури, зобов’язавши одну із сільських рад Ніжинського району вчинити дії щодо реєстрації права власності на будівлю дитячого садка площею 480 кв.м. орієнтовною вартістю 4,2 млн. грн.

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні?

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні? 10:51

Майже 8 тисяч безробітних громадян працевлаштовано обласною службою зайнятості протягом січня-вересня 2020 року, що на 6% більше, ніж за відповідний період торік. Про це свідчить підсумкова статистика за 9 місяців. Отже, яку роботу пропонують роботодавці сьогодні?

У Чернігові провели торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки

У Чернігові провели торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки 10:45

21 жовтня в Чернігівській міській раді відбулися торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності.