Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 15 грудня, 07:49:43

Ракетний катер "Прилуки" у визначеному районі Чорного моря виконав артилерійські стрільби по надводних і повітряних цілях

23.06.2014   10:21

Ракетний катер Військово-Морських Сил Збройних Сил України «Прилуки» у визначеному районі Чорного моря виконав низку навчально-бойових завдань.

Зокрема, бойові вправи із артилерійської та стрілецької зброї. Метою дводенного виходу корабля в море під командуванням капітана 3 рангу Павла Рудя було відпрацювати елементи курсового завдання К-2 та вирішити поставлені командуванням завдання.

— Особовим складом було виконано бойові вправи із артилерійської зброї по повітряних і морських цілях, а також вправи із стрілецької зброї, профілактичне гранатометання.

Крім того, проведено навчання з протипідводно-диверсійної оборони корабля на незахищеному рейді при стоянці на якорі, з боротьби за живучість на ходу та інші, — повідомив капітан 3 рангу Павло Рудь. За словами командира корабля, усі поставлені завдання виконано, несприятливі погодні умови цьому не завадили. Як вважає командир ракетного катера «Прилуки», екіпаж продемонстрував високий морський вишкіл, його дії в море можна оцінити на тверду четвірку.

Варто зазначити, що на ракетному катері «Прилуки» після виведення його з акваторії тимчасово окупованого Криму досить швидкими темпами відбулося доукомплектування особового складу, бойове злагодження екіпажу. Корабель вже неодноразово виходив в море з метою виконання поставлених завдань.
 

Останні новини Чернігівщини

Новації у застосуванні РРО обговорили під час

Новації у застосуванні РРО обговорили під час "круглого столу" 15:16

Про новації та етапи запровадження програмних РРО поспілкувалися під час «круглого столу» фахівці податкової служби області та чернігівські підприємці.

На фестивалі в Гомелі драмтеатр був нагороджений Дипломом

На фестивалі в Гомелі драмтеатр був нагороджений Дипломом "За кращий акторський ансамбль" 14:59

Цього року XIV Міжнародний фестиваль «Слов’янські театральні зустрічі», що проходив у Гомелі (Республіка Білорусь) 3–7 грудня, був приурочений до відзначення 80-річчя заснування Гомельського обласного драматичного театру.

Знову перенесли відключення аналогового телебачення

Знову перенесли відключення аналогового телебачення 14:47

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення погодила перенесення терміну вимкнення аналогового мовлення в Україні на 30 червня 2020 року. Про це повідомляє пресслужба Нацради.

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування 14:42

Всеукраїнська школа з прав людини для молодих активістів/ок проходила в Освітньому домі прав людини в Чернігові з 4 по 10 грудня. Підсумком роботи стало 4 проєкти правозахисного спрямування.

Відбувся день спеціаліста

Відбувся день спеціаліста "Сучасні тенденції хорової освіти" 14:33

Традиційно напередодні новорічних та різдвяних свят, в читальній залі Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка в межах проєкту «Мереживо музичної зими» відбувся день спеціаліста «Сучасні тенденції хорової освіти» за участі студентів I-IV курсів відділу хорового диригування Чернігівського музичного коледжу ім. Л. Ревуцького.