Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 листопада, 13:38:34

Державна служба Чернігівщини. ДОВІДКА

23.06.2014   07:46

Традиційно 23 червня в Україні своє професійне свято відмічають державні службовці.

На кінець 2013 р. в області працювали 9,4 тис. осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про державну службу», що на 5,9% більше, ніж у 2012 р. Серед державних службовців 2,7 тис. осіб (28,5%) займали посади керівників, решта – 6,7 тис. (71,5%) – спеціалістів.

Однією з особливостей функціонування державної служби в області є переважаюча зайнятість нею жінок. У 2013 р. проти попереднього року кількість жінок-державних службовців збільшилася на 4% і склала 7,0 тис. осіб. Кількість чоловіків зросла на 11,8% і становила 2,4 тис. осіб.

Кожен другий державний службовець мав вік до 35 років, причому, з них 0,6 тис. осіб (13,9%) – керівники; майже кожен четвертий державний службовець був у віці від 36 до 45 років.

Для установ та організацій, де працюють державні службовці, притаманний досить стабільний кадровий склад та високий рівень освіти. Кількість державних службовців, які мають стаж державної служби понад 10 років, склала 4,6 тис. осіб (49,5%), з них 0,6 тис. осіб або 6% працюють у державній службі понад 25 років.
 

Останні новини Чернігівщини

Обласна школа керівника

Обласна школа керівника "Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проєкти" 12:32

26 листопада відбулася обласна школа керівника "Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проєкти" у форматі онлайн.

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету. Нові скореговані тарифи для юридичних осіб

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету. Нові скореговані тарифи для юридичних осіб 12:05

26 листопада відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Федора Вовченка.

Онлайн-нарада стосовно стану реалізації проєктів програми

Онлайн-нарада стосовно стану реалізації проєктів програми "Велике будівництво" та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР 11:44

25 листопада перший заступник голови ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду з представниками структурних підрозділів облдержадміністрації, міських рад міст обласного значення та об'єднаних територіальних громад області.

Міст над річкою Білоус біля Масанів закрито на ремонт

Міст над річкою Білоус біля Масанів закрито на ремонт 11:35

Міст над річкою Білоус, що за Масанами під Черніговом, закритий для проїзду (дорога Т-26-06 Чернігів - Любеч - Славутич, км 10+474). Проводиться аварійний ремонт.

Про спорт та літературу говорили на другому ефірі бібліотечного проєкту

Про спорт та літературу говорили на другому ефірі бібліотечного проєкту "Клуб книгомандрівників" 11:23

Гостем бібліотеки цього разу став відомий спортсмен, призер Чемпіонату світу з біатлону Андрій Дериземля.