Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 грудня, 19:02:54

Державна служба Чернігівщини. ДОВІДКА

23.06.2014   07:46

Традиційно 23 червня в Україні своє професійне свято відмічають державні службовці.

На кінець 2013 р. в області працювали 9,4 тис. осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про державну службу», що на 5,9% більше, ніж у 2012 р. Серед державних службовців 2,7 тис. осіб (28,5%) займали посади керівників, решта – 6,7 тис. (71,5%) – спеціалістів.

Однією з особливостей функціонування державної служби в області є переважаюча зайнятість нею жінок. У 2013 р. проти попереднього року кількість жінок-державних службовців збільшилася на 4% і склала 7,0 тис. осіб. Кількість чоловіків зросла на 11,8% і становила 2,4 тис. осіб.

Кожен другий державний службовець мав вік до 35 років, причому, з них 0,6 тис. осіб (13,9%) – керівники; майже кожен четвертий державний службовець був у віці від 36 до 45 років.

Для установ та організацій, де працюють державні службовці, притаманний досить стабільний кадровий склад та високий рівень освіти. Кількість державних службовців, які мають стаж державної служби понад 10 років, склала 4,6 тис. осіб (49,5%), з них 0,6 тис. осіб або 6% працюють у державній службі понад 25 років.
 

Останні новини Чернігівщини

Процедуру затвердження перспективних планів спростили: Верховна Рада прийняла закон

Процедуру затвердження перспективних планів спростили: Верховна Рада прийняла закон 18:04

5 грудня Верховна рада України в другому читанні та в цілому прийняла урядовий законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» (щодо спрощення процедури затвердження перспективних планів формування територій громад Автономної Республіки Крим, областей)» №2189 від 30.09.2019.

Чернігівська поліція перевіряє інформацію про замінування навчального закладу

Чернігівська поліція перевіряє інформацію про замінування навчального закладу 15:57

Наразі Чернігівська поліція перевіряє анонімну інформацію про замінування навчального закладу в одному з мікрорайонів міста. Дітей та персонал двох шкіл евакуйовано.

До покарання у виді позбавлення волі засуджено чоловіка за крадіжки з магазинів та відкрите викрадення грошей

До покарання у виді позбавлення волі засуджено чоловіка за крадіжки з магазинів та відкрите викрадення грошей 14:45

Під час судового розгляду встановлено, що обвинувачений 13.02.2019, зранку, перебуваючи в приміщенні національної лотереї «Золотий кубок», що по вул. Рокосовського у м. Чернігові, зі столу таємно викрав кавоварку.

Завдяки небайдужості сусідів патрульним вдалося запобігти ймовірній крадіжці з приватного подвір’я

Завдяки небайдужості сусідів патрульним вдалося запобігти ймовірній крадіжці з приватного подвір’я 14:42

О пів на першу дня до поліції надійшла інформація про крадіжку на вулиці Промисловій – заявник побачив, як двоє невідомих виносять із подвір’я сусіда металеві речі.

Чернігівський міський голова публічно звітував про роботу у 2019 році

Чернігівський міський голова публічно звітував про роботу у 2019 році 14:17

Публічний звіт чернігівського міського голови Владислава Атрошенка перед громадою про роботу в 2019 році відбувся 4 грудня в залі Міського палацу культури ім. В. Радченка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини