Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 жовтня, 16:01:54

Директор Виконавчої дирекції Фонду В.В.Ткаченко із робочим візитом відвідав Чернігівщину

19.06.2014   11:07Агенцiя

18 червня директор Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності В.В.Ткаченко із робочим візитом відвідав Чернігівщину.

В рамках візиту В.В.Ткаченко зустрівся із заступником голови-керівником апарату обласної державної адміністрації, головою правління Чернігівського обласного відділення Фонду С.М.Журманом.

Під час розмови В.В.Ткаченко, зокрема, звернув увагу на послуги, надання яких є актуальними у літній період, а саме: санаторно-курортне лікування та реабілітація застрахованих осіб і членів їх сімей та оздоровлення дітей по путівках, що надаються за рахунок коштів Фонду.

Актуальні питання діяльності Фонду та шляхи розв’язання існуючих проблем були обговорені під час зустрічі В.В.Ткаченко із керівниками структурних підрозділів виконавчої дирекції обласного відділення Фонду та директорами міжрайонних і Чернігівської міської виконавчих дирекцій. Розглянуто широке коло питань, у тому числі, щодо унеможливлення зловживань при виплаті допомоги по вагітності та пологах, невиробничого травматизму, оздоровлення дітей застрахованих осіб області.

Про шляхи вирішення проблемних питань діяльності Фонду розповів директор виконавчої дирекції обласного відділення П.І.Савич.
В.В.Ткаченко акцентував увагу учасників зустрічі на головному векторі у роботі Фонду – підвищенні якості надання соціальних послуг за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
Зустріч пройшла в конструктивній атмосфері.

В.В.Ткаченко також відвідав дитячий центр «Електронік» (с. Снов҆янка Чернігівського району), який справедливо вважається одним з найкращих закладів Чернігівської області, де створено всі умови для повноцінного оздоровлення дітей. ДЦ має першу категорію атестації, та завдяки якісним оздоровчим послугам користується великою популярністю, як серед дітей, так і їх батьків. Так, в 2013 році за участі коштів Фонду в «Електроніку» оздоровилось 636 дітей застрахованих осіб області. В тому числі 386 дітей за часткового фінансування та 250 – по путівках за повну вартість.

В поточному році до ДЦ «Електронік» вже придбано 573 путівки за повну вартість, а також близько 250 дітей будуть оздоровлюватись за часткової участі.
В першій зміні, яка розпочалась 1 червня, на оздоровленні перебувають 250 дітей. Із них 200 отримали «повноплатні» путівки. Оздоровлення решти 50 також відбувається за участі коштів Фонду при частковому фінансуванні.

На дві наступні зміни передбачено ще 373 путівки. Всі вони вже розподілені страхувальникам згідно з їх заявками.


Пресс – служба виконавчої дирекції обласного відділення Фонду
 

Останні новини Чернігівщини

Судитимуть медпрацівників, які вимагали кошти за надання медичної допомоги

Судитимуть медпрацівників, які вимагали кошти за надання медичної допомоги 08:04

За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно службових осіб одного з медичних закладів Чернігова, які організували злочинну схему заволодіння коштами онкохворих пацієнтів на користь благодійного фонду.

На газорозподільних мережах Чернігівщини завершуються роботи з підготовки до опалювального сезону

На газорозподільних мережах Чернігівщини завершуються роботи з підготовки до опалювального сезону 08:02

Спеціалісти «Чернігівгазу» провели комплекс заходів із забезпечення роботи критичної інфраструктури та завершують необхідні поточні роботи з підготовки мереж до опалювального сезону.

За працевлаштування переселенців 60 роботодавців отримають компенсацію

За працевлаштування переселенців 60 роботодавців отримають компенсацію 08:00

Компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування 141 внутрішньо переміщеної особи отримають 60 роботодавців області. Відповідні рішення прийняті обласним центром зайнятості станом на 4 жовтня.

Чернігівські швачки шили форму військовим тоді, коли у 2 км від виробництва йшов танковий бій

Чернігівські швачки шили форму військовим тоді, коли у 2 км від виробництва йшов танковий бій 07:54

Відомий бізнесмен і голова групи компаній «Текстиль-Контакт», яка має, зокрема, виробничі потужності в Чернігові, Олександр Соколовський розповів як працювали чернігівські майстрині під час облоги міста.

5 жовтня - цей день в Україні і світі

5 жовтня - цей день в Україні і світі 07:50

ДЕНЬ 224 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 224 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини