Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 10 березня, 10:27:07

В столиці водій "Мерседеса" в стані наркотичного сп’яніння перевозив людей

19.06.2014   08:37Агенцiя

З метою профілактики аварійності на території міста Києва з боку автоперевізників, а також посилення контролю за безпекою пасажирських перевезень, в столиці з 20 травня триває комплекс профілактичних заходів «Автобус – 2014».

Майже за місяць інспектори ДАІ виявили більше 3000 порушень законодавства, допущених автоперевізниками. Зокрема, задокументовано 16 фактів керування транспортними засобами у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.

Так, 18 червня о 12 годині на Броварському проспекті, неподалік від станції метро «Лісова», інспектори ДАІ затримали 34-річного водія маршрутки «Mercedes-Benz313», який перевозив людей за маршрутом «Чернігів - Київ». Як згодом з’ясувалося, водій перебував під дією наркотиків.

Патруль ДАІ, який здійснював нагляд за дорожнім рухом, звернули увагу на мікроавтобус, що рухався невпевнено, різко гальмував. Інспектори зупинили автомобіль та попросили водія надати документи.

Останні новини Чернігівщини

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

Діють компенсації за працевлаштування 10:07

У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56

Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55

На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.

10 березня: цей день в Україні і світі

10 березня: цей день в Україні і світі 07:51

День 1476 Російська агресія - Day 1476 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини