Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 12 липня, 15:59:35

Ляшка облили зеленкою біля приміщення Львівської обласної телерадіокомпанії. ВІДЕО

19.06.2014   07:41Агенцiя

Лідера радикальної партії Олега Ляшка близько 22:00 облили зеленкою. Це сталось біля Високого Замку, перед будівлею львівської обласної телерадіокомпанії.

Про це у прямому ефірі програми журналістських розслідувань «Народний контроль» (щосереди о 22:00 на телеканалі ZIK) розповів автор та ведучий програми Дмитро Добродомов.

Олег Ляшко приїхав взяти участь у програмі «Народний контроль» в ефірі телеканалу ZIK. Коли нардеп під’їхав до приміщення львівського телебачення, натовп невідомих молодиків став вигукувати «Ганьба!» та вимагати, щоб нардеп вийшов до них.

«Ми вийшли з машини і побачили натовп біля 100-150 людей, які просто стояли», - розповідає фотограф Олега Ляшка. Це були в основному молоді люди 16-17 років.

«А що ви тут робите?», - запитав О. Ляшко. У відповідь він нічого не почув, однак вже буквально перед самим входом до будівлі молодики підбігли і облили О. Ляшка зеленкою. Потім швидко побігли у натовп.

Сам Ляшко твердить, що це так Свобода зустрічає його у Львові. «Я можу тільки припускати хто це: або «свободівці», або «колоради». Хоча, звідки у Львові можуть взятися «колоради»?», – роздумував Ляшко.

Присутній у студії народний депутат України Маркіян Лопачак відразу ж заперечив причетність своєї політсили до такої «акції». «Повірте, «Свобода» не ставить собі на меті обливати Ляшка зеленкою під телестудією. Зараз ми займаємось кориснішими для України справами», – запевнив нардеп.

Охороні телеканалу ледве вдається стримати натовп від подальших дій. Міліція прибула на місце події, однак просто подивилася на те, що відбувається і поїхала.


http://zik.ua/ua/news/2014/06/18/lyashko_oblyly_zelenkoyu_bilya_prymishchennya_lvivskogo_telebachennya_498730
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).