Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 16:44:12

В агроліцеї “кульгала” фінансова дисципліна

11.01.2012   12:18Агенцiя

У Ніжинському аграрному ліцеї ревізія виявила фінансових порушень, що призвели до втрат бюджетних ресурсів, на 190 тис. грн.

Контрольно-ревізійне управління в Чернігівській області провело планову ревізію фінансово-господарської діяльності Держаного навчального закладу “Ніжинський професійний аграрний ліцей” за 2009 – 2011 роки.

У ході контрольного заходу ревізори встановили порушень фінансової дисципліни на загальну суму 290 тис. грн, в тому числі таких, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 190,75 тис. грн.

Зокрема, у 2009 році понад державне замовлення ліцей прийняв на навчання 24 особи, завищивши тим самим потребу в бюджетних асигнуваннях на 150 тис. грн. Через завищення бюджетних асигнувань на 2009 – 2011 роки навчальному закладу виділили зайво ще 15 тис. грн – на оплату праці працівників.

Крім того, ревізори з’ясували, що керівництво аграрного ліцею не уклало договору оренди з приватним підприємством, яке використовувало майстерні навчального господарства загальною площею 1 872 кв.м для вирощування свиней. Як наслідок за 2009 – 2010 роки до державного бюджету не надійшло 35 тис. грн.

За ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку складено чотири протоколи про адміністративне порушення за ст. 164-2 та один протокол про бюджетне правопорушення за ст. 164-12 КУпАП. Про результати контрольного заходу поінформовано прокуратуру Чернігівської області.

Внаслідок вжитих заходів щодо усунення виявлених порушень до бюджету відшкодовано 177 тис. грн.

Олена Помазна, в.о.начальника відділу інспектування у сфері освіти і науки Державної фінансової інспекції в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята 14:44

Українське свято Колодій (Масниця) припадає на останній тиждень перед Великим постом. У 2020 році Колодій триває з 24 лютого по 1 березня. Інші, менш поширені його назви: Сиропуст, Пущення, Масниця або ж “Бабський тиждень”.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо 14:36

Для салатов обязательно выбирайте спелое авокадо. Перед приготовлением очистите его от шкурки и косточки. Если вы купили недозревшее авокадо, положите его к бананам или яблокам, или на батарею - оно дозреет.

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року 14:02

26 лютого інтелект і воля будуть перебувати в гармонії. Період ретроградності Меркурія сприятливий для ухвалення розумних рішень. Можна розраховувати на велику кількість спілкування, успішні ділові поїздки в ті місця, де були раніше, а також відновлення колишніх контактів.

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.