В агроліцеї “кульгала” фінансова дисципліна
У Ніжинському аграрному ліцеї ревізія виявила фінансових порушень, що призвели до втрат бюджетних ресурсів, на 190 тис. грн.
Контрольно-ревізійне управління в Чернігівській області провело планову ревізію фінансово-господарської діяльності Держаного навчального закладу “Ніжинський професійний аграрний ліцей” за 2009 – 2011 роки.
У ході контрольного заходу ревізори встановили порушень фінансової дисципліни на загальну суму 290 тис. грн, в тому числі таких, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 190,75 тис. грн.
Зокрема, у 2009 році понад державне замовлення ліцей прийняв на навчання 24 особи, завищивши тим самим потребу в бюджетних асигнуваннях на 150 тис. грн. Через завищення бюджетних асигнувань на 2009 – 2011 роки навчальному закладу виділили зайво ще 15 тис. грн – на оплату праці працівників.
Крім того, ревізори з’ясували, що керівництво аграрного ліцею не уклало договору оренди з приватним підприємством, яке використовувало майстерні навчального господарства загальною площею 1 872 кв.м для вирощування свиней. Як наслідок за 2009 – 2010 роки до державного бюджету не надійшло 35 тис. грн.
За ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку складено чотири протоколи про адміністративне порушення за ст. 164-2 та один протокол про бюджетне правопорушення за ст. 164-12 КУпАП. Про результати контрольного заходу поінформовано прокуратуру Чернігівської області.
Внаслідок вжитих заходів щодо усунення виявлених порушень до бюджету відшкодовано 177 тис. грн.
Олена Помазна, в.о.начальника відділу інспектування у сфері освіти і науки Державної фінансової інспекції в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині 16:08
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.
«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації 16:06
П’ятдесят кухарок із 29 дитячих садків пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Кулінарного хабу, створеного в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти в партнерстві зі швейцарсько-українським проєктом DECIDE.
48 світлофорів Чернігова вже обладнані резервними джерелами живлення 16:03
Для стабільної роботи системи освітлення та безпеки дорожнього руху в Чернігові КП «Міськсвітло» продовжує виконувати комплекс робіт із ремонту та модернізації міських електромереж та світлофорів.
На Ріпкинщині місцевий браконьєр завдав збитків рибному господарству майже на 50 тис.грн 12:02
10 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками сектору водної поліції ВРПП ЧРУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.