Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 січня, 19:58:11

Прокуратура відстояла інтереси територіальної громади Бахмацького району

11.06.2014   10:30

За активної та принципової позиції прокуратури області забезпечено захист конституційних прав громадян Бахмацького району на охорону здоров'я та медичну допомогу.

Рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду від 29.05.2014 року задоволено позовні вимоги прокурора та скасовано рішення Бахмацької районної ради про реорганізацію комунального закладу.

Конституцією України (ст. 49) передбачено обов'язок держави створити умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування, а також сприяння розвиткові лікувальних закладів усіх форм власності.

З цією метою державою прийнято ряд нормативно-правових актів, які спрямовані на створення первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги. На виконання вказаних вимог чинного законодавства 11.09.2013 року створено центр первинної медико-санітарної допомоги і в Бахмацькому районі.

Проте, прокурорською перевіркою встановлено, що, незважаючи навіть на наявність прийнятого Верховною Радою України 23.02.2014 Закону «Про введення мораторію на ліквідацію та реорганізацію закладів охорони здоров'я», в порушення Конституції та законів України 11.04.2014 Бахмацькою районною радою було прийнято рішення про реорганізацію комунального закладу «Бахмацький районний центр первинної медико- санітарної допомоги».

З метою захисту інтересів територіальної громади прокурором Бахмацького району ініційовано скасування прийнятого незаконного рішення в судовому порядку.

Останні новини Чернігівщини

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками 17:28

Водій автомобіля «Богдан» створив аварійну ситуацію, через що сталося зіткнення з «ВАЗом» на зустрічній смузі руху та «Рено Логан», який перебував на стоянці.

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів 16:57

23 січня, за ініціативи голови Федерації профспілкових організацій Чернігівської області (далі ФПО) Ігоря Москаленко в залі засідань Президії ФПО відбулася нарада.

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин 14:49

Співробітники Муніципальної варти Чернігова тільки з початку тижня ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин на будівлях міста.

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день 14:26

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) міста Чернігова - п'ятий в Україні по кількості наданих послуг. У середньому за один робочий день тут надається понад 1600 послуг, тобто щомісяця надходить понад 42000 звернень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини