Наркотичні речовини знову намагались передати засудженим Чернігівщини
За тиждень до установ виконання покарань Чернігівської області різними прихованими способами намагалися передати заборонені предмети. Проте, завдяки пильності співробітників установ виконання покарань Чернігівської області, які ведуть постійну боротьбу з правопорушниками, дані намагання не вдалися.
В Чернігівському слідчому ізоляторі під час догляду передачі на ім’я засудженого в салі було виявлено поліетиленовий пакет синього кольору з речовиною невідомого походження. По каналу 102 було викликано слідчо-оперативну групу Чернігівського міського відділу УМВС, де в присутності понятих проведено вилучення та документування даного факту.
Також в слідчому ізоляторі Чернігова під час обшуку ув`язненого, який прибув з ізолятору тимчасового тримання м. Корюківка, у стельці правого черевика, було виявлено та вилучено 50 гривень.
В Менській виправній колонії № 91 під час видачі поштової посилки, адресованій засудженому, в крем-фарбі «SAMANDER», а саме, в помазку під паралоном було виявлено порошкоподібну речовину білого кольору, загорнуту в поліетелен.
В Прилуцькій виховній колонії під час догляду автотранспорту на транспортному КПП, після попередження водія здати заборонені предмети, в кабіні водія було виявлено гроші та 22 пачки цигарок (неповнолітнім засудженим курити в установі виконання покарань заборонено).
Керівництво управління та установ Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області попереджає, що доставка заборонених предметів в установи виконання покарань несе за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.
Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.