Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 листопада, 05:48:43

Кордон за тиждень

10.06.2014   14:42

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.
Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

З 2 по 8 червня 2014 року, на Чернігівщині через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 50 тис. осіб та 10,8 тис. транспортних засобів, таким чином зафіксовано збільшення пасажирського потоку, у порівнянні з позаминулим тижнем, на 2,5 тисячі осіб. Затримано 5 порушників державного кордону.

До адміністративної відповідальності притягнуто 29 осіб, на яких накладено штрафів на суму 10064 гривні.

Через державний кордон не пропущено 77 осіб, з яких 15 – потенційні незаконні мігранти. Серед не пропущених - 25 громадян Російської Федерації, 7 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України, а 18 не мали відповідного фінансового забезпечення свого перебування або вже використали своє право на перебування в Україні.
За минулі вихідні через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 23,9 тис. осіб та 5 тис. транспортних засобів.

Через державний кордон не пропущено 49 осіб, з яких 8 – потенційні незаконні мігранти. До України не пропущено 15 громадян Російської Федерації, 7 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки, а 8 не мали відповідного фінансового забезпечення свого перебування в Україні.

Останні новини Чернігівщини

Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50

Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».

 Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності

Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

 «Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень

«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40

Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.

Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37

Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.

Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36

3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини