За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито
За минулу добу органами внутрішніх справ області розкрито 14 злочинів, з них:8 крадіжок різних форм власності, 1 факт розпусних дій, 5 фактів вилучення наркотичних засобів
На автошляхах області сталась 1 дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої 1 особа травмована.
За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 208 адмінпротоколів, з них 11 – за дрібне хуліганство, 109 – за порушення правил дорожнього руху.
Співробітниками БПС складено 50 адмінпротоколів.
Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у нетверезому стані затримано 26 водіїв.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині триває реалізація програми Скринінг здоров’я 40+. Завдання – охопити всю область 10:50
У Чернігівській області триває реалізація програми профілактичного медичного обстеження для жителів віком 40 років і старше.
Робоча група обстежила безбар’єрний маршрут від «Чернігівської політехніки» до міської лікарні №2 10:34
25 березня 2026 року на виконання рішення Ради безбар’єрності при виконавчому комітеті міської ради (далі — Рада безбар’єрності) та відповідно до Плану заходів на 2025–2026 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року на території Чернігівської міської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 07.07.2025 № 420, члени робочої групи провели попереднє обстеження безбар’єрного маршруту.
На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 09:52
Новозаводський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин.
Продовжуємо працювати над посиленням сталості мобільного зв’язку: Сергій Зенченко здійснив робочі виїзди до громад 09:20
Минулого тижня у громадах Чернігівського та Ніжинського районів працював заступник голови ОДА Сергій Зенченко.