Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 08:37:15

Очільники області зустрілися з журналістами з нагоди професійного свята

06.06.2014   16:07

6 червня в Україні відзначають своє професійне свято журналісти. З цієї нагоди голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко і голова обласної ради Микола Звєрєв зустрілися з представниками засобів масової інформації області, щоб привітати та нагородити кращих фахівців медійної сфери.

У заході також взяли участь голова Чернігівської обласної організації Національної спілки журналістів України Анатолій Тютюнник, голова ГО «Асоціація регіональних засобів масової інформації» Олександр Назаренко та голова Чернігівської «Професійної спілки працівників мас-медіа м. Чернігова» Всеукраїнської професійної спілки «Незалежна медіа-профспілка України» Владислав Савенок.

Звертаючись до журналістської громади області, Володимир Івашко, насамперед, подякував за їх нелегку, але надзвичайно відповідальну роботу. За його словами, саме завдяки суттєвому впливу засобів масової інформації в області стабільна і спокійна ситуація, прозоро і демократично проведено вибори Президента України.

Голова облдержадміністрації подякував всім медійникам Чернігівщини за допомогу, яку вони надають органами виконавчої влади у побудові відкритого демократичного суспільства, щоденно висвітлюючи події, що відбуваються в області.

У цей святковий день від усієї громади та від себе особисто Володимир Івашко побажав журналістам міцного здоров’я, успіхів, сімейного благополуччя і Божого благословення та кращим фахівцям медійної сфери вручив відзнаки обласної державної адміністрації.

Від імені депутатського корпусу обласної ради та всіх громад Чернігово-Сіверської землі журналістів області привітав Микола Звєрєв. Він засвідчив свою повагу до представників цієї професії за формування оптимізму, патріотизму, небайдужості, а також висвітлення тих складних і гострих проблем.

За багаторічну сумлінну працю, високій професіоналізм та з нагоди Дня журналіста відзнаками обласної ради, Національної спілки журналістів України були нагороджені кращі представники мас-медіа Чернігівщини.
 

Останні новини Чернігівщини

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад 18:56

Постанову підтримали усі члени Комісії.

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми "U-LEAD" розповів про свою роботу громадам 15:45

«Місцеве самоврядування глибоко укорінене у демократичній ментальності українців, що документально було виражено у Магдебурзькому праві ще 600 років тому. Громади Прилук, Березної та Чернігова, представники яких сьогодні є учасниками нашого заходу, вже тоді були наділені цим правом.

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений 15:35

Капітальний ремонт вулиці Героїв Чорнобиля, які виконувався у два етапи протягом двох років, завершується. Протягом цього тижня тут вкладали верхній шар асфальтного покриття.

Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян

Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян 15:28

Анатолій Лінник провів черговий особистий прийом громадян. Це ще один елемент відкритості влади та здійснення постійного діалогу з громадою.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков з робочою поїздкою відвідав Чернігівщину

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков з робочою поїздкою відвідав Чернігівщину 15:20

Дмитро Разумков відвідав Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» у місті Батурин, заклад дошкільної освіти № 3 «Дитяча Академія», ТОВ «ПЕТ Технолоджиз» та Чернігівську швейну фабрику «Елегант», Центр підтримки підприємництва, інновацій та стартапів.