Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 08:50:01

Військові гарнізону привітали представників місцевих мас-медіа

06.06.2014   11:07

З нагоди святкування Дня журналіста командування Чернігівського гарнізону та офіцери Регіонального медіа-центру Міноборони України організували для представників місцевих ЗМІ прес-тур до військово-спортивного клубу «СОТа».

Ця організація безкоштовно проводить заняття з початкової військової підготовки з добровольцям, які готові стати на захист Батьківщини. В ролі інструкторів з виступають колишні бійці спецпідрозділів.

Організатори акції ознайомили представників ЗМІ Чернігівщини з розробкою програми підготовки курсантів, продемонстрували їм зразки екіпіровки та різноманітних видів пневматичної зброї. Також для журналістів провели показові заняття із знешкодження терористів у захоплених будинках та на блокпостах, евакуації поранених та надання їм першої медичної й психологічної допомоги в екстремальних умовах.

На завершення заходу начальник Чернігівського гарнізону полковник Костянтин Нікулін подякував представникам регіональних засобів масової інформації за професіоналізм, об’єктивне висвітлення життєдіяльності частин і установ та інформаційний супровід при проведенні часткової мобілізації в області тощо.

Він нагородив журналістів грамотами і подяками, побажав журналістам творчої наснаги і нових успіхів у плідній праці на благо українського народу.
 

Останні новини Чернігівщини

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад 18:56

Постанову підтримали усі члени Комісії.

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми "U-LEAD" розповів про свою роботу громадам 15:45

«Місцеве самоврядування глибоко укорінене у демократичній ментальності українців, що документально було виражено у Магдебурзькому праві ще 600 років тому. Громади Прилук, Березної та Чернігова, представники яких сьогодні є учасниками нашого заходу, вже тоді були наділені цим правом.

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений 15:35

Капітальний ремонт вулиці Героїв Чорнобиля, які виконувався у два етапи протягом двох років, завершується. Протягом цього тижня тут вкладали верхній шар асфальтного покриття.

Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян

Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян 15:28

Анатолій Лінник провів черговий особистий прийом громадян. Це ще один елемент відкритості влади та здійснення постійного діалогу з громадою.