Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 серпня, 16:28:11

Даруймо радість дітям. ВІДЕО

06.06.2014   08:03

Вже стало доброю традицією з нагоди Міжнародного дня захисту дітей проводити на обласному рівні різноманітні заходи для дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Цьогорічна акція «Даруймо радість дітям», яка відбулась 5 червня у розважальному комплексі «Базис» м. Чернігова подарувала дітям радість і незабутні враження. Захід традиційно організовує служба у справах дітей облдержадміністрації, за сприяння благодійників та спонсорів.

«Бажаю Вам, зростати здоровими і щасливими у мирній і незалежній Україні», - з такими побажаннями звернувся заступник керівника апарату обласної державної адміністрації Юрій Музика до учасників свята. Він також підкреслив, що влада робить все можливе для того, щоб діти зростали освіченими, гармонійно розвинутими особистостями.

Естрадний концерт, підготовлений артистами обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм та вихованцями академічного ансамблю пісні і танцю «Сіверські клейноди» викликав у дітлахів море позитивних емоцій та додав святкового настрою.

Розважальний комплекс «Базис» у рамках акції надав можливість дітям пограти в аэрохокей, пострибати на батуті, розважитись на батальному комплексі та дитячому лабіринті - словом, відчути себе справді щасливими і безтурботними.

На завершення свята, кожна дитина, що опинилась у складних життєвих обставинах, отримала подарунок від голови обласної державної адміністрації Володимира Івашка.

ВІДЕО Garmata Chernigov

Останні новини Чернігівщини

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області 12:13

ЗгідноЗгідно з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19. з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:03

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Прилуки – учасник програми історичної освіти

Прилуки – учасник програми історичної освіти "Студії Живої Історії 2020" 10:42

У травні поточного року місто Прилуки й сім громад з різних областей України успішно пройшли конкурсний відбір серед ста заявників до програми «Студії Живої Історії 2020».

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 10:30

10 серпня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові по проспекту Миру будують підвищені пішохідні переходи

У Чернігові по проспекту Миру будують підвищені пішохідні переходи 10:13

У Чернігові по проспекту Миру почали будувати підвищені пішохідні переходи, які змушуватимуть водіїв їхати повільніше.