Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 серпня, 16:41:58

У Чернігові вшанували пам'ять Антоніни Соколової

06.06.2014   07:51

Пам'ятну дошку на честь керівника обласного радіокомітету у 1954-1979 роках Антоніни Соколової відкрили сьогодні на будівлі Будинку радіо, збудованого за її ініціативою.

Вшанувати пам'ять цієї енергійної та надзвичайно оптимістичної жінки прийшли її доньки, представники обласної та міської влади, зокрема, перший заступник голови обласної ради Олександр Кодола та Чернігівський міський голова Олександр Соколов, колишні колеги, журналісти.

О.Соколов підкреслив, що справа Антоніни Миколаївни має гідне продовження. "Що зробиш на життєвому шляху, то продовжать наступні покоління", - сказав він. Міський голова також зазначив, що виконавчий комітет міської ради підтримав ініціативу трудового колективу обласного радіо та її родини.

Доньки А. Соколової поділилися спогадами про матір. Зокрема, зазначили, що обласне радіо вона називала не інакше, як "мій рідний дім" і побажали, щоб усі, хто там працює, відчували його рідним домом, місцем радості і натхнення.

Дошку з мармуровим барельєфом А.Соколової виготовлено за кошти її родини. Скульптор – Петро Пікуль.


Довідка:
Антоніна Соколова (1921-2011рр.) приїхала до Чернігова з Росії. Була учасницею Великої Вітчизняної війни, перед цим працювала на комсомольській, після війни – на партійній роботі. У Чернігові упродовж 25 років очолювала обласний радіокомітет, у 1961 році за її ініціативою було збудовано перший в Україні типовий Будинок радіо, обладнаний на той час новітньою апаратурою. До того колектив обласного радіо працював у пристосованих приміщеннях кінотеатру імені Щорса.
За відданість професії А.Соколова була нагороджена двома орденами "Знак Пошани", медалями й відзнаками Державного комітету з питань телебачення і радіомовлення, Спілки журналістів України, обласної влади, "Заслужений працівник культури України", "Відмінник телебачення і радіомовлення".

Останні новини Чернігівщини

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області 12:13

ЗгідноЗгідно з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19. з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:03

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Прилуки – учасник програми історичної освіти

Прилуки – учасник програми історичної освіти "Студії Живої Історії 2020" 10:42

У травні поточного року місто Прилуки й сім громад з різних областей України успішно пройшли конкурсний відбір серед ста заявників до програми «Студії Живої Історії 2020».

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 10:30

10 серпня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові по проспекту Миру будують підвищені пішохідні переходи

У Чернігові по проспекту Миру будують підвищені пішохідні переходи 10:13

У Чернігові по проспекту Миру почали будувати підвищені пішохідні переходи, які змушуватимуть водіїв їхати повільніше.