Дві машини швидкої допомоги з Чернігова приїхали до Ніжина
Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги й медицини катастроф отримав двадцять сім автомобілі швидкої допомоги з Міністерства охорони здоров’я. Із них — дві автівки виділили й для нашого міста, повідомляє інтернет видання “4ернігів інфо”.
Ці автомобілі французькі, оснащені кондиціонерами й найсучаснішим обладнанням, про це розповіла завідуюча ніжинським відділом центру екстреної допомоги Ірина Корчева.
Медики запевняють, що обланання, яке знаходиться в автомобілях дозволить надавати медичну допомогу хворим як на місці, так і під транспортування.
У каретах швидкої допомоги нова апаратура європейських виробників: дефібрилятор-монітор, апаратура для реанімації хворих, апарат ЕКГ, апарати для подачі кисню, і різноманітне сучасне обладнання для транспортування хворих із пошкодженнями хребта та грудної клітини.
Зараз для медперсоналу проводять інструктаж і вже найближчим часом на виклики медбригади будуть виїздити на нових авто і з новим обладнанням.
http://www.uezd.com.ua/page/misto-otrimalo-dva-novix-avtomobili-shvidko%D1%97-dopomogi.html
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.