Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 21:32:02

Чернігів відвідала делегація із Південної Естонії

04.06.2014   09:30Агенцiя

Днями місто Чернігів відвідала делегація із Південної Естонії у складі представників місцевих муніципалітетів та туристичних фірм з метою налагодження більш тісної співпраці між працівниками туристичної сфери Чернігова і області та Південної Естонії.

Гості мали змогу ознайомитися з туристично-рекреаційним потенціалом Чернігова (заклади розміщення, дозвілля,харчування та екскурсійні об’єкти), Чернігівського (садиба сільського туризму на Андріївських озерах, еко-готель «Шишкін») та Ріпкинського (відпочинкові комплекси на Блакитних озерах) районів.

Під час зустрічі з заступником Чернігівського міського голови А. Романовою та представниками туристичних фірм Чернігова та Естонії ухвалено проект угоди про наміри стосовно подальшої співпраці. Після доопрацювання та узгодження, під час подальших зустрічей вказаний документ може бути підписаний зацікавленими сторонами.

Візит відбувся за підтримки європейської програми «Лідер».

Останні новини Чернігівщини

7 неповторних парків України, які варто відвідати восени 18:03

Осінь саме та пора, коли хочеться насолодитися яскравими барвами, сонцем, що легко зігріває і природою, яка вабить золотим мотивами. В багатьох містах є чудові парки, де можна відпочити серед такої краси.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 страв з кабачків 17:52

Готовьте красивые, сытные и ароматные блюда с фаршем, грибами, овощами, рисом, сыром и творогом.

Міфи про харчування та дієти

Міфи про харчування та дієти 17:49

Диеты Аткинса, Дюкана и Монтиньяка, монодиета, интервальное голодание — о каких только методах по снижению веса и улучшению качества питания мир не слышал за последние годы. Традиционные продукты один за другим признаются вредными, а рекомендации диетологов всё больше противоречат друг другу.

Гороскоп на наступний тиждень 21 - 27 вересня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 21 - 27 вересня 2020 року 17:00

Тиждень буде досить спокійним, проте 22 вересня Сонце переходить у знак Терези. Це буде проявлятися у занепаді життєвих сил і в бажанні реалізуватися за чужий кошт. Водночас зростає потяг до естетичних задоволень, прагнення до пізнання мистецтва, хочеться творити і створювати красиві речі.