Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 травня, 14:32:10

Група відчайдухів влаштувала змагання зі стрибків з даху. ВІДЕО

09.01.2012   11:11Агенцiя

У Запоріжжі традиційні розваги на Різдво вирішили поміняти на нові та екстремальні. Замість колядок група відчайдухів влаштувала змагання зі стрибків. На мотузці з висоти 30 метрів. Як це відбувалося - бачили наші кореспонденти.


Місцем для екстриму обрали недобудований промисловий цех на околиці міста. Охочих стрибнути з даху назбиралося три десятки молодих хлопців та дівчат. Організатори запевняють: попри небезпечну висоту, стрибки не загрожують життю та здоров'ю. Бо виконуються на подвійній страховці, ця техніка відома в усьому світі. Вона зветься роуп-джампінг і дає змогу насолодитися відчуттям вільного падіння.

Костянтин Гармаш, організатор заходу:

- Человек таких ощущений, как во время прыжка, больше нигде не испытает. Ни на каких аттракционах. Это вот человек, когда прыгает, свободное падение у него. И ощущения вообще непередаваемые, поэтому люди приходят, по нескольку раз прыгают.

У пошуках адреналіну сюди приїхали і з інших регіонів - Дніпропетровщини, Харківщини, Херсонщини. Славко Кононов - житель Чернігова. Стрибав уперше в житті, тому від напливу почуттів голосно закричав, загубив у польоті капелюха, але все одно отримав незабутні враження.

В'ячеслав Кононов, стрибун (Чернігів):

- Ну, инстинкт, конечно, срабатывает, как бы очень страшно. Но решаешься. Очень сложно решиться, этот момент - это очень-очень такой волнующий момент. Ну, а потом прыгаешь, и это очень здорово.

Однодумців запорізькі екстремали шукали у соціальних мережах. Заздалегідь домовлялися про місце зустрічі. Екіпірування видавали на місці. Перед стрибками в усіх спитали про самопочуття. Проте чергування ані медиків, ані рятувальників тут не передбачене.

http://1tv.com.ua/uk/news/2012/01/08/14038

Любов Марченко, Юрій Коломієць, Віктор Петренко. Перший Національний

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02

Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38

До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36

Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.

Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50

Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини