Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 12:10:18

41-й батальйон територіальної оборони проходить навчання в 169-му навчальному центрі в Десні Козелецького району

31.05.2014   12:53Агенцiя

Побувавши на навчаннях, наші кореспонденти переконалася з одного боку в тому, що підготовкою військових резерву займаються справжні професіонали, а з іншого боку – в тому, що проблеми з організацією і забезпеченням новостворених підрозділів залишаються такими ж гострими.

«Терористи» штурмують склад. Територіальна оборона захищає стратегічний об’єкт. У даному випадку це тренувальне завдання, яке виконують у 169-му навчальному центрі в Десні військовослужбовці резерву, мобілізовані до 41-го батальйону територіальної оборони. Підготовкою резервістів займаються досвідчені фахівці – багато з них пройшли гарячі точки.

Кількасот наших земляків мобілізовані позачергово. 41-й батальйон територіальної оборони – це вже другий такий підрозділ, сформований у нашій області. Раніше створений 13-й батальйон, як відомо, зараз бере участь в антитерористичній операції на Луганщині. Перші плани міністерства оборони й генерального штабу були такі, щоб створити в кожній області один батальйон тероборони й залишити їх кожен у своєму регіоні. Однак війна змінила всі плани: 13-й батальйон відправили на Схід, а тепер 41-й планують залишити в області для охорони важливих об’єктів.

Мобілізовані резерву стурбовані неослабними воєнними діями на сході країни, через що, на їх думку, не виключене й їхнє відправлення в зону АТО. І справа не в тому, що солдати бояться: вони вимагають належного забезпечення зброєю, боєприпасами, всім необхідним спорядженням. А натомість їм видали черевики – берці – лише вчора, до того всі ходили в кросівках. Не вистачає нової стрілецької зброї й набоїв. Резервісти вказують на несправедливість: разом з ними проходять навчання такі самі батальйони з Києва та Київської області – вони забезпечені в побуті значно краще.

І при цьому наші земляки, тренуючись зі зношеною зброєю, отримавши таку ж мобілізовану техніку, терпляче витримуючи бюрократичні затримки, втому, нервове навантаження, готові захищати свою Батьківщину.


http://chodtrk.com.ua/?p=14998

Останні новини Чернігівщини

Про санепідситуацію в області. Офіційно

Про санепідситуацію в області. Офіційно 10:37

За 2 місяці 2020 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося 41,5 тис. осіб, що на 26,6% менше кількості аналогічного періоду минулого року.

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА 10:33

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в лютому 2020 року становила 8540 грн.

КП

КП "Чернігівводоканал": Виконання інвестпрограми 2020 року не зупиняється 10:19

Наразі добігають кінця роботи з реконструкції водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної. В рамках виконання інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал» на 2020 рік буде замінено 836 м водопроводу. Роботи за договором з КП «Чернігівводоканал» виконує ТОВ «УТБ-ІНЖИНІРІНГ».

Чернігівщино, купуй рідне!

Чернігівщино, купуй рідне! 10:08

Ця акція, започаткована обласною державною адміністрацією, триває і стає ще більш актуальною в умовах карантинних обмежень, пов’язаних з поширенням коронавірусу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини