Більшість родин Чернігівщини виховує одну дитину – 87% сімей із дітьми, двох дітей – 12,4%, трьох і більше – 0,6%
До Міжнародного дня захисту дітей
На Чернігівщині, за розрахунками, частка дітей та підлітків у віці до 18 років складає 15,8% населення (166,9 тис. осіб), переважна більшість з яких (64,8%) проживає в міських населених пунктах області.
Найбільша їх частка серед населення Корюківського (18,8%), Семенівського (17,6%), Чернігівського та Носівського (по 17,4%) районів.
В Україні найбільше дітей та підлітків серед жителів західних областей, зокрема Рівненської (23,7%) та Закарпатської (23%). Наймен-ше на сході – у Луганській (14,9%), Донецькій (15,3%) та Харківській (15,4%) областях.
Серед домогосподарств Чернігівщини лише третина (34,1%) має у своєму складі дітей у віці до 18 років.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32
Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.
Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30
З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).
25 березня: цей день в Україні і світі 09:26
День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.