Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 11:57:14

Відбувся плановий огляд автотранспорту міліції

31.05.2014   10:27

Традиційні щорічні заходи з планового контролю технічного стану службового автотранспорту міліції відбулися 30 травня на базі Автотранспортного господарства обласного Управління МВС.

За все тією ж багаторічною традицією оцінку стану технічного забезпечення діяльності органів внутрішніх справ Чернігівського гарнізону особисто давало керівництво обласної міліції в особі начальника УМВС Олега Демченка та членів колегії Управління, разом з фахівцями, відповідальними за безпеку руху міліцейського транспорту.

Надійне функціонування автопарку правоохоронців - один з тих китів, на яких тримаються оперативність та мобільність міліцейських підрозділів, а відтак - і досягнення позитивних результатів у роботі.

Приємно було відзначити наявність серед вишикуваної техніки чималої кількості нових транспортних засобів. На відміну від недалекого минулого, нині відбувається планомірне оновлення автопарку органів внутрішніх справ. Про це дбають не тільки Міністерство внутрішніх справ, а й місцеві органи влади. Як наслідок, зростає не тільки мобільність міліції в цілому, а й відповідність транспортного забезпечення до специфічних потреб того чи іншого підрозділу.

Оглядаючи міліцейський транспорт, начальник обласного Управління внутрішніх справ відзначив як позитив той факт, що підтримання робочого стану автомобілів, ремонтні роботи різного ступеню складності виконуються переважно власними силами колективу автотранспортного господарства. Що потужнішим буде цей ремонтно-експлуатаційний підрозділ - тим більшим стане запас надійності функціонування всієї транспортної системи міліції області.

Негайно після завершення технічного огляду весь задіяний в ньому транспорт відбув для виконання повсякденних службових завдань.
 

Останні новини Чернігівщини

Про санепідситуацію в області. Офіційно

Про санепідситуацію в області. Офіційно 10:37

За 2 місяці 2020 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося 41,5 тис. осіб, що на 26,6% менше кількості аналогічного періоду минулого року.

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА 10:33

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в лютому 2020 року становила 8540 грн.

КП

КП "Чернігівводоканал": Виконання інвестпрограми 2020 року не зупиняється 10:19

Наразі добігають кінця роботи з реконструкції водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної. В рамках виконання інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал» на 2020 рік буде замінено 836 м водопроводу. Роботи за договором з КП «Чернігівводоканал» виконує ТОВ «УТБ-ІНЖИНІРІНГ».

Чернігівщино, купуй рідне!

Чернігівщино, купуй рідне! 10:08

Ця акція, започаткована обласною державною адміністрацією, триває і стає ще більш актуальною в умовах карантинних обмежень, пов’язаних з поширенням коронавірусу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини