Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 12:49:15

Перших амністованих було звільнено з установ виконання покарань Чернігівщини

30.05.2014   15:51Агенцiя

Близько 170 засуджених покинуть установи виконання покарань Чернігівської області раніше встановленого терміну. Всі звільнення відбудуться згідно Закону України «Про амністію в 2014 році».

Вже з усіх установ Чернігівщини вийшли перші амністовані.

Їх проводжали з оркестром – сорок два чоловіки, що потрапили під дію амністію вийшли за межі Менської виправної колонії № 91. Начальник установи Юрій Орловський урочисто вручив засудженим документи про звільнення.

Найбільше засуджених підпало під Закон про амністію в Чернігівській виправній колонії № 44. З даної установи буде звільнена 71 жінка, серед них є вагітна та жінка з дитиною, яка наразі перебуває в Будинку дитини при установі. Перші 13 жінок вже «відчули свободу» й покинули виправну колонію.
З Чернігівського слідчого ізолятора вже звільнено 2 засуджених, а в Новгород-Сіверській установі виконання покарнь № 31 вручено документи про звільнення 6 засудженим.
Домницький виправний центр № 135, де утримуються засуджені з обмеження волі провів відповідну роботу та теж вже розпочав звільняти засуджених. З даного центру на даний час звільнилось 7 засуджених.

Особливою установою виконання покарань Чернігівської області є Прилуцька виховна колонії – установа, де відбувають покарання неповнолітні юнаки. Це особлива категорія засуджених, які потребують постійної уваги як з боку співробітників пенітенціарної служби, так і з боку суспільства. Вже 9 юнаків очікують супроводження до місць проживання співробітниками виховного закладу або зустрічі з батьками, які будуть забирати дітей в Прилуках.

«Держава дає шанс засудженому, який він може використати для поновлення свого суспільного життя, знайти роботу і стати правослухняним громадянином», - вважає начальник управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області Валерій Післов.

Порядок виконання вказаного закону передбачає, що адміністрації органів та установ Державної пенітенціарної служби України переглядають особові справи всіх засуджених, що відбувають покарання та визначають тих, хто за формальними ознаками підпадає під дію цього закону. На визначених осіб адміністрація установ готує відповідні матеріали та подає їх на розгляд судів за територіальністю, які і приймають рішення застосувати амністію або відмовити в її застосуванні.

Після вступу рішення суду в законну силу засуджений звільняється з місць позбавлення волі. Тому звільнення буде відбуватись поступово, у міру розгляду матеріалів у судах, а не всіх засуджених одночасно.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Конкурс дитячої творчості “Вода та зміни клімату” продовжено до 24 квітня

Конкурс дитячої творчості “Вода та зміни клімату” продовжено до 24 квітня 12:40

Щоб під час карантину зробити проведення творчого змагання безпечнішим, а перебування дітей вдома цікавішим – ми вирішили перевести конкурс дитячого малюнку в on-line режим.

Чернігівський

Чернігівський "Спецназ" озброює військових, волонтерів і лікарів для боротьби з китайським терористом "COVID 19" 12:36

В час напруженої боротьби з коронавірусною інфекцією "COVID 19", яка наносить удари як безжалісний терорист, підступно і несподівано, набув нових потужних обертів волонтерський рух і благодійництво.

Про санепідситуацію в області. Офіційно

Про санепідситуацію в області. Офіційно 10:37

За 2 місяці 2020 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося 41,5 тис. осіб, що на 26,6% менше кількості аналогічного періоду минулого року.

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА 10:33

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в лютому 2020 року становила 8540 грн.

КП

КП "Чернігівводоканал": Виконання інвестпрограми 2020 року не зупиняється 10:19

Наразі добігають кінця роботи з реконструкції водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної. В рамках виконання інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал» на 2020 рік буде замінено 836 м водопроводу. Роботи за договором з КП «Чернігівводоканал» виконує ТОВ «УТБ-ІНЖИНІРІНГ».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини