Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 12:29:48

Призначено першого заступника прокурора Чернігівської області

29.05.2014   16:37

Сьогодні прокурор Чернігівської області Володимир Стеценко представив колективу нового першого заступника. Ним став Олександр Шморгун.

Довідково:

Олександр Семенович Шморгун народився 26 вересня 1953 року в м. Дружба Ямпільського району Сумської області. У 1980 році закінчив Харківський юридичний інститут ім. Ф.Е.Дзержинського.
Після закінчення інституту працював суддею у Вінницькій області. Прокурорську діяльність розпочав у 1989 році. Обіймав різні посади у прокуратурах Одеської, Кіровоградської, Київської областей, Генеральній прокуратурі України, був прокурором Луганської та Вінницької областей.
Одружений. Має доньку.

Останні новини Чернігівщини

Про санепідситуацію в області. Офіційно

Про санепідситуацію в області. Офіційно 10:37

За 2 місяці 2020 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося 41,5 тис. осіб, що на 26,6% менше кількості аналогічного періоду минулого року.

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА 10:33

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в лютому 2020 року становила 8540 грн.

КП

КП "Чернігівводоканал": Виконання інвестпрограми 2020 року не зупиняється 10:19

Наразі добігають кінця роботи з реконструкції водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної. В рамках виконання інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал» на 2020 рік буде замінено 836 м водопроводу. Роботи за договором з КП «Чернігівводоканал» виконує ТОВ «УТБ-ІНЖИНІРІНГ».

Чернігівщино, купуй рідне!

Чернігівщино, купуй рідне! 10:08

Ця акція, започаткована обласною державною адміністрацією, триває і стає ще більш актуальною в умовах карантинних обмежень, пов’язаних з поширенням коронавірусу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини