П'яні розбірки закінчилися вбивством
Під дією спиртного люди не розуміють, що коять, а коли на ранок прокидаються, починають розуміти, що наступний ковток свободи вони можуть взагалі не зробити ніколи, тоді по-справжньому їм стає страшно.
До чергової частини Чернігівського міськвідділу міліції зателефонував мешканець обласного центру і повідомив, що в сусідському будинку він виявив труп господаря.
На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група. Прибулі на виклик міліціонери встановили, що літнього чоловіка вбили, про це свідчили численні ножові поранення на тілі.
Міліціонери почали опитувати сусідів, вилучати речові докази, встановлювати обставини злочину. Впродовж доби оперативники карного розшуку вийшли на слід зловмисника та затримали його. Ним виявився 45-річний чернігівець, який вже раніше був засуджений за аналогічний злочин. Як розповів затриманий, того дня він прийшов до загиблого погостювати зі своєю знайомою. Під час вживання спиртного у нього з господарем будинку виник конфлікт, в процесі якого жінка залишила їх, а чоловіки продовжили з'ясовувати стосунки. В подальшому гість завдав більш слабкому опоненту декілька ножових поранень і залишив помирати.
Наразі міліцією відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України - умисне вбивство, карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років. Триває розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.
11 березня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.