Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 листопада, 19:10:24

Керівництвом управління ДПтС України в Чернігівській області проведено учбове тренування персоналу в Новгород-Сіверській УВП № 31

22.05.2014   08:08Агенцiя

Перший заступник начальника управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області підполковник внутрішньої служби Дмитро Салюк провів учбове тренування по діям персоналу за сигналом оповіщення «Буря» на базі Новгород-Сіверської установи виконання покарань № 31 управління ДПтС України в Чернігівській області та підбив підсумки діяльності за чотири місяці 2014 року.

Новгород-Сіверська установа виконання покарань № 31 це установа, де відбувають покарання чоловіки, які скоїли тяжкі та особливо тяжкі злочини, ті, кого засуджено до довічного позбавлення волі, тож захід відбувався в установі з особливою специфікою.

Захід розпочався традиційним стройовим оглядом, де була перевірена форма одягу, знання стройової підготовки, вміст тривожних валіз та наявність необхідних предметів в них. Варто відзначити, що зовнішній вигляд співробітника установи має велике значення, адже підтягнутий, охайний та дисциплінований працівник викликає повагу не лише у своїх товаришів по службі, а і у засуджених.

Далі за програмою заходу слідував інструктаж та практичне відпрацювання проведення огляду об’єктів охороняємої території установи, при чому окрема увага робилась не лише на ретельності та пильності в організації та проведенні оглядів, а і на коректності, тактовності та повазі до прав засуджених під час реалізації цих заходів.

Для учасників заходу було проведено ряд лекцій, в яких присутнім додатково довели дії при сигналах Буря-4, а також розглянули питання діяльності установи за чотири місяці 2014 року.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.